تمرینات ورزشی ویم هوف چگونه انجام می شود؟

تمرینات ورزشی ویم هوف چگونه است؟

تمرینات ورزشی ویم هوف تمرینات ورزشی ویم هوف چگونه است؟ ویم هوف در لیمبورگ هلند به دنیا آمد. ویم هوف ، متولد 20 آوریل 1959 ، همچنین به عنوان مرد یخی شناخته می شود. ورزشکار خطرپذیر و معلم مدیتیشن هلندی است که به دلیل توانایی خود در تحمل دمای پایین شهرت دارد. او دارای 24 رکورد جهانی گینس برای شنا است. زیر یخ و تماس طولانی مدت با کل بدن با یخ و طی نیم ماراتن پابرهنه در یخ و برف. ترکیبی از تماس مکرر با سرما ، تکنیک های تنفس ، یوگا و مدیتیشن را معرفی کرد. این روش مورد بررسی های متعدد پزشکی قرار گرفته است و کتابی در این زمینه توسط روزنامه نگار اسکات کارنی منتشر شده است.

روش های تمرینی ویم هوف

از نظر ویم هرکسی می تواند بدن خود را با استفاده از همان اصولی که در طول شاهکارها و آزمایشات متعدد خود به کار برده است ، کنترل کند. برای این منظور ، Wim و پزشکان متخصص وی روشی را ایجاد کرده اند که شامل تمرینات تنفسی ، تمرینات تمرکز و قرار گرفتن در معرض سرما است. اگر این اصول ساده به درستی ترکیب شوند ، می توانند تأثیرات قدرتمند و زندگی را تغییر دهند.نفس كشيدن

نحوه تنفس شما بسیار مهم است. بسیاری از مطالعات علمی نشان می دهد که احساسات مختلف با الگوهای تنفسی مرتبط است. تنفس یک عامل مهم در تنظیم و کنترل ذهن شما است. تمرینات تنفسی کنترل شده می تواند به شما در آرامش ، تسکین استرس و احساس راحتی بیشتر کمک کند. بنابراین ، این بدان معناست که با تنفس می توانید احساسات خود را تحت تأثیر قرار داده و کنترل کنید. با استفاده از تکنیک های تنفسی ویم هوف ، می توانید آگاهانه ارتباط بین ذهن و بدن خود را فعال کرده و آرامش عمیقی پیدا کنید.

تمرکز در تمرینات ویم هاف

تمرکز در تمرینات ویم هاف

زندگی امروز می تواند بسیار شلوغ و پر مشغله باشد ، که باعث می شود ذهن ما دائماً منحرف شود. همه این آشوب ها می توانند احساس ناراحتی را در شما ایجاد کنند. خوشبختانه می توانید توجه و تمرکز خود را برای ایجاد تفکر آرام تر آموزش دهید. با کمک مدیتیشن یا تمرینات یوگا می توانید سطح بالاتری از آگاهی و فضای خالی را در ذهن خود ایجاد کنید. ایجاد تمرکز قوی به شما امکان می دهد ذهن خود را “برنامه ریزی مجدد” کنید ، که باعث می شود احساس خوشبختی بیشتری کنید. دقت می تواند به شما کمک کند نه تنها افکار خود بلکه اعمال خود را بر نتایج خاصی متمرکز کنید. نکته اصلی این است که افکار سمی را که حواس شما را پرت می کند کنار بگذارید و بر افکاری تمرکز کنید که برای شما موفقیت و شادی به ارمغان می آورد. به سرعت احساس خواهید کرد که این رفتار به شما کمک می کند تا چیزهای مثبت زندگی خود را جذب کنید و در عین حال به شما در اجتناب از چیزهای منفی کمک می کند.

دوره ده هفته ای ویم هوف

 سرما

رکن سوم تمرینات ورزشی ویم هوف قرار گرفتن در معرض سرما است. علم به ما آموخته است که قرار گرفتن در معرض سرما بسیار سالم است و سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند. علاوه بر این مزایا ، قرار گرفتن در معرض سرما مزایای بیشتری نیز دارد. به عنوان مثال ، دوش آب سرد باعث ایجاد احساسات مثبت و کاهش افسردگی می شود. این به دلیل تأثیر تحریک حرکت دوپامین در مسیرهای mesocorticolimbic و nigrastrial است. به زبان ساده ، آب سرد باعث انتقال دهنده های عصبی بسیار حساس به خلق و خو می شود که شما را خوشحال می کند.

روش های ذهنی ویم هوف

قدرت ذهن خود را فعال کنید

قدرت ذهن خود را فعال کنید

اکثر مردم قدرت باورنکردنی ذهن خود را درک نمی کنند. حتی ساده ترین افکار می توانند تأثیر زیادی داشته باشند زیرا می توانند بر احساسات و رفتار ما تأثیر بگذارند. درک آنچه ذهن قادر به انجام آن است می تواند به شما کمک کند تا از قدرت خود برای کنترل بدن خود استفاده کنید و در نهایت کیفیت زندگی خود را از راه های مختلف ارتقا دهید. در اینجا دو رفتار ساده وجود دارد که می تواند به شما در درک نحوه عملکرد ذهن کمک کند ، که به نوبه خود می تواند به شما در افزایش پتانسیل کمک کند. استفاده از قدرت ذهن با درک افکار شما آغاز می شود. به هر فکری که از ذهن شما بیرون می آید توجه کنید و ببینید افکار شما چگونه بر احساسات شما تأثیر می گذارد. آگاهی از روند فکر شما در تغییر تصمیمات و رفتارها مهم است.

ذهن خود را باتمرینات ورزشی ویم هوف کنترل کنید

ویم هوف نشان داده است که با کنترل ذهن و گسترش بدن ، می تواند به چیزهای خارق العاده ای دست پیدا کند. در یک آزمایش ، بدن ویم در معرض آب یخ قرار گرفت و نشان داد که چگونه می تواند دمای بدن خود را با کمک تمرینات تنفسی و قدرت ذهن خود کنترل کند. در طول آزمایش ، فعالیت مغزی ویم نشان داد که قشر پیشانی او ( قسمتی از مغز هوشیار که معمولاً با استرس فعال می شود) غیرفعال است. برعکس ، مناطق عمیق و ناخودآگاه مغز او که مربوط به واژه واکنش یا فرار است فعال شد. در نتیجه بدن ویم توانست در برابر محرک سرما مقاومت کرده و گرم شود.

تمرین مراقبه

تمرین مراقبه

تجزیه و تحلیل نتایج بیش از 18000 مطالعه علمی نشان داده است که تمرینات ورزشی ویم هوف و به ویژه مدیتیشن یک ابزار مفید است که می تواند به افراد مبتلا به چندین اختلال روانی ، به ویژه افسردگی کمک کند. مدیتیشن که در دوره مقدماتی ویم هوف وجود دارد، درمانی بر سروتونین و گاما آمینوبوتیریک اسید تأثیر مثبت دارد. علاوه بر این ، مدیتیشن سطح کورتیزول را کاهش می دهد. هورمونی که تأثیر منفی قابل توجهی بر استرس دارد. مدیتیشن را می توان به روش های مختلف تمرین کرد. تکنیک های مرتبط مانند یوگا و تمرینات تنفسی به دلیل نتایج مثبت آنها به طور گسترده ای شناخته شده است.

تمرینات ورزشی

تمرینات ورزشی

ورزش در مبارزه با افسردگی تأثیر مفیدی دارد. مهمتر از همه ، اندورفین در مغز شما آزاد می کند که باعث می شود احساس خوبی داشته باشید. همچنین تشکیل سلول های جدید مغزی را تحریک می کند ، به خواب بهتر کمک می کند و عزت نفس را افزایش می دهد. ورزش در فضای باز توصیه می شود ، زیرا نور خورشید تولید ویتامین D را تحریک می کند.

تمرینات ورزشی ویم هوف، تمرین گروهی

وقتی همیشه احساس خستگی و بی حالی می کنید ، ممکن است اولین غریزه شما اجتناب از ملاقات با دیگران باشد. با این حال ، حمایت اجتماعی از افرادی که دوستشان دارید و با آنها همدرد هستید ، بخش مهمی از برخورد با افسردگی است. فقط صحبت کردن با کسی در مورد احساسات افسردگی شما می تواند بسیار مفید باشد.

رژیم غذایی سالمی داشته باشید

غذا می تواند تأثیر عمیقی بر احساس و جسم شما داشته باشد. برای کمک به شما در طول روز و افزایش تاثیر تمرینات ورزشی ویم هوف ، مطمئن شوید که به طور منظم غذا می خورید ، غذاهای فرآوری شده را حفظ کرده و مصرف قند خود را محدود کنید. این امر باعث می شود که هر روز انرژی کافی برای انجام تمرینات ویم هوف را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات
کیف پول من