کتاب ایجاد انگیزه موفقیت (دانلود+خلاصه کتاب)

ایجاد انگیزه موفقیت , کتاب ایجاد انگیزه موفقیت , کتاب برایان تریسی

کتاب ایجاد انگیزه موفقیت که لینک دانلود کتاب انگیزه موفقیت در پایین صفحه قرار دارد درباره پرورش انگیزه و 14 راهکار پرورش دهنده سخن گفته شده است که این اثر از برایان تریسی می باشد

قبل از هر چیز به این سوالات فکر کنید:

 • چه چیزی سبب شد شما ماشین بخرید؟
 • چه چیزی سبب شد ادامه تحصیل بدهید ؟
 • چه چیزی باعث شد گواهی رانندگی بگیرید؟
 • چه چیزی باعث شد خانه بخرید؟
 • چه چیزی سبب شد امروز قورمه سبزی درست کنی؟
 • چه چیزی دلیل موفقیت اکنون شما ست؟
 • و چه چیزی دلیل عدم موفقیت شماست؟

انگیزه و پرورش دادن آن برای رسیدن به موفقیت یک جنبش اساسی است که به مانند موتور ماشین عمل می کند اگر خوب حرکت کند و سرویس بدهد تا رسیدن به مقصد تو را حمایت می کند، اما؛ اگر روزی کند یا خاموش شود همه امید تو را نا امید می کند و تو را در مسیر موفقیت تنها می گذارد.

پرورش انگیزه و راه های رسیدن به هدف وموفقیت را با استاد بزرگ انگیزه و موفقیت یعنی برایان تریسی دنبال کنید چه کسی بهتر از او که بهتر از خود شما می داند چهکار باید کرد تا انگیزه و موتور انگیزه را چکونه باید روشن نگه دارید که در مسیر زندگی خاموش نشود.

7 گام مهم برای پرورش انگیزه در رسیدن به هدف از زبان برایان تریسی

جدی و قاطع باش

جدی باشید ، قاطعانه تصمیم بگیرید، تصمیم بگیرید که بهترین باشید، اهداف خودتان را مشخص کنید و اگر تا به الان این کار مهم را انجام نداده اید و تصمیم های مبهم از موفقیت در ذهن دارید الان دیگر وقتش رسیده که تصمیم قاطعانه بگیرید. یعنی تصمیم بگیرید که در زندگی و کار جدی باشید تا زندگی روی دیگر و البته روی خوش را به شما نشان دهد.

مسیر زندگی مثل یک مسافر خسته و درمانده ای می ماند که در یک بیابان تاریک و بی انتها گرفتار شده و راه را گم کرده اما همین که به خودتان می آیید و تصمیم به کار های بزرگ می گیرید مثلا می خواهید جز ده نفر اول رشته خود باشید به خوبی خواهید دید که همه چیز معنا و مفهوم پیدا می کند. پس باید قاطع و جدی باشید اگر هدف برای شما مهم است.

موانع را بشناس

موانع و نقاط بازدارنده خود را باید شناسایی کنید. چه چیزهایی و یا چه کار هایی بازدارنده شما از اهداف و موفقیت ها هستند. ضعف در چه چیزی شما رو عقب نگه داشته؟ این موضوع را بررسی کنید و یا حتی از سایرین بپرسین ولی هر جور شده آن را پیگیری کنید تا نقطه ضعف و مانع پیشرفت خودتان را کشف کنید.


این مطالب را هم حتما بخوانید

سحرخیزی با ۷ روش تضمینی + فواید سحرخیزی در موفقیت وثروت


در کدام یک از مهارت های زندگی باید قوی شوید که اگر این کار را انجام دهید شاید تا رسیدن به موفقیت فقط یک قدم فاصله داشته باشید. مثلا اگر در برقراری ارتباط تلفنی با مشتری ها مهارت کافی کسب کنید می توانید در زمینه سفارش گرفتن قدرتمند شوید و درامد تان افزایش یابد.

یا مثلا اگر همیشه زمان کم می آورید، بتوانید در مدیریت زمان مهارت پیدا کنید دیگر می توانید به راحتی با مشتری ارتباط برقرار کنید و درامد خود را دو برابر کنید. پس در خودتان کند و کاو کنید ببینید چه چیزی شما را عقب نگه داشته است آن را برطرف کنید.

با عقاب ها بپر نه با کلاغ ها

افراد مناسب، افرادی هستند که در زندگی و کار خود موفق هستند ، افرادی که مثبت گرا و مثبت اندیش هستند. افرادی که می دانند الان کجا هستند و قرار است به کجا بروند، چه چیزی از زندگی می خواهند و آرزو های بزرگی در سر دارند.

این افراد، افرادی هستند که موفقند و توصیه می شود با آن ها نشست و برخاست داشته باشید و دور این ها بچرخید.

پس خوب است که افراد عقاب مانند را بشناسید و همانند آن ها قدرتمند شوید. افرادی که مدام غرغر میکنن، ایراد می گیرند و به طور کلی از زندگی می نالند به شدت دوری کنید، زندگی کوتاه تر از آن است که بخواهید این گونه آن را سپری کنید.

مراقب سلامتی خود باش

مراقب وضع ظاهری وفیزیکی خود باشید این مراقبت کار خیلی سختی نیست همین که به رژیم غذایی، ورزش و استراحت خود اهمیت می دهید یعنی در حال مراقبت هستید.

همه ما می دانیم که باید غذای خوب بخوریم،ورزش کنیم، خوب بخوابیم،.

خواب و استراحت خیلی برای سلامتی اهمیت داره اگر پنج روز در هفته سخت کار می کنیم ؛ سعی کنیم شب ها زودتر بخوابید و هیچ وقت خواب شب را از دست ندهید.

از اخبار های تبلیغاتی و تکراری مضر و بی اساس دوری کنید که تنها محرک ترس و نگرانی هستند.

سعی کنید محیط خانه را آرام و دلنشین نگه دارید تا بتوانید خوب استراحت کنید.

دید مثبت داشته باش

همیشه به خودتان به عنوان یکی از بهترین های رشته شغلی خود نگاه کنید.
هیچوقت فراموش نکنید که اکثر موفقیت های که به وجود می آیند ابتدا از تصویر های ذهنی سرچشمه می گیرند قطعا که بهترین هستید اما با دید شاید و احتمالا نگاه نکیند. این ها تصور و تلقین نیستند باید باور داشته باشین که شما جز بهترین ها هستین.

با لحن مثبت با خود صحبت کنید

هر ادمی با خود صحبت های درونی دارد اما سعی کنید از نوع مثبت باشد مواردی که در بالا گفته شد، من بهترینم ، من بی نظیرم، من می توانم انجامش بدم، معلومه که می توانم. هر چه بشتر تکرار کنید و روی خود کار کنید ، نتیجه بهتری می گیرید.

ممکن است اکنون سوالی پیش بیاید که اگر کسی به این جملات اعتقادی نداشته باشد آیا گفتن این جمله ها دروغگویی نیست؟

مسلما که دروغ نیست این جملات کاملا حقیقت دارند البته حقیقتی که قرار است در آینده اتفاق بیفتند و اینگونه فقط قبل از وقوع به خودتان یادآور میشید. به قول معروف: مهم نیست ما از کجا آمدیم و هستیم ؛

مهم این است که چه می خواهیم و به کجا می رویم.

پس با خودتون طوری صحبت کنید که دوست دارید باشید نه به گونه ای که بر حسب اتفاق روزگار هستید. به خاطر داشته باشید، عاملی که سبب شده شما اکنون اینجا باشید، وقایعی هستند که تاکنون بر حسب روزگار برای شما اتفاق افتاده اما جایی که قرار است بروید و قرار بگیرید ، صد در صد طراحی شده و برنامه ریزی شده است.

عکس العمل های مثبت داشته باش

به حرکت خودتون ادامه بدین، سریع حرکت کنین تا پرورش انگیزه هم چنان در شما بیدار بماند و قوت بگیرد. کار اصلی خود را در الویت قرار بدهید و ان را یک کار اضطراری بدانید که اگر انجام ندهید اتفاق بدی قرار است بیفتد. حس اضطرار حسی است که می تواند شما را از بقیه کسانی که در رشته شما کار می کنند متفاوت کنند.

رفتار امیدوارانه رو در خودتون تقویت کنید ، به محض اینکه ایده ای به ذهنتان خطور کرد، سریعا آن را انجام دهید

چرخه زیر را حتما مطالعه کنید

جالبه بدانید تنها دو درصد از مردم جامعه ما اینچنین خاصیتی)حس اضطرار( را دارند و از اون جایی که شما تنها جز ده درصد بهترین های کشور هستید با داشتن این روحیه می توانید به راحتی جز آن دو درصد باشید و هر چه سریعتر حرکت کنید نتیجه بهتری بدست می آورید.

هر چقدر نتیجه بهتری کسب کنید، بیشتر خودتان را دوست دارید وهر چقدر خودتان را بیشتر دوست داشته باشید اعتماد به نفستان بیشتر می شود و هر چقدر اعتماد به نفستان بیشتر باشد انضباط شخصیتان بیشتر می شود و پشتکار و جدیت بیشتری در کار از خودتان نشان خواهید داد و در نهایت غیر قابل توقف
می شوید..

اکنون 7 راهکار برای تضمین سلامت روح و روان با توصیه برایان تریسی

این هفت کار در واقع مکمل های هفت را هکار قبلی هستند که برای سلامت روح شما نیاز است و برای پرورش انگیزه که در بالا بدان اشاره شد بسیار ضروری هستند.

این 7 راهکار مسیر پرورش انگیزه را در شما را آسان می کنند.

این 7 راهکار توسط برایان تریسی در یکی از سمینار های مربوطه تحلیل و بررسی شده و اکنون به خلاصه ای از آن ها اشاره می کنیم.

بهتر است این 7 را هکار را به مدت 12 روز انجام دهید تا به یک عادت تبدیل شوند انجام این عادت های روزانه سبب شکل گیری یک دسته نرون تازه مغزی در شما می شود.

این دسته نرون مغزی باعث می شود که به صورت خودکار فکر کنید، بهتر عمل کنید، صبح با احساس بهتری بیدار شوید و با مشکلاتی که در طول روز مواجه می شوید مثبت تر و خوش بینانه تر برخورد کنید.

کم کم مثبت گرا و مثبت اندیش می شوید و وقتی به اینجا برسید خواه ناخواه انگیزه در شما پرورش می یابد و در های زندگی به روی شما باز می شود و مسیر های خوشبختی مثل پرتو های خورشید از دل تاریکی سر به بیرون در می آورند.

هفت مرحله اصلی برای سلامت روحی وجود دارد که اگر همه این مراحل را همزمان انجام بدید یک نتیجه باور نکردنی بدست می آورید.

اما قبل از شروع یک قانون را باید در نظر بگیرید و آن قانون این است که به یاد داشته باشید همه چیز تاثیر دارد، یعنی هر چیزی و هر کسی در زندگی بر شما تاثیر دارد. این یکی از بزرگترین قوانین برای رسیدن به موفقیت است ، یعنی رسیدن به هر چیزی در زندگی یا اوضاع را بهتر می کند یا بدتر ، پس هر چیزی تاثیر خودش را دارد و نباید از آن غافل شد.

اکنون باید حواستان باشد چون هر کار و هر حرکتی در زندگی به نحوی بر شما تاثیر دارد ، این تکنیک ها را تا جایی که برای شما امکان دارد به دفعات بیشتری مورد استفاده قرار بدهید در طی بیست و یک روز متوجه تغییرات می شوید. به نحوی که از خودتون شگفت زده خواهید شد.

حرف زدن با خود با لحن مثبت

همه ادما به نحوی با شخصی در درون خودشان صحبت می کنند لحن این کلام وچگونگی برخورد با این شخص درونی خیلی حائز اهمیت است، اگر می خواهید روح و روانی سالم داشته باشید باید از طریق مکالمات درونی با خودتان خوش برخورد ، مثبت و خوش برخورد باشید.

تحقیقات نشان داده است که 59 درصد از احساسی که هر کس نسبت به خودش دارد متاثر از نحوه صحبت کردن همان شخص نسبت به خودش می باشد. به طور معمول از مغز یک انسان 4911 لغت در دقیقه عبور میکند یه سرعت باور نکردنی شبیه به یک رودخانه از مفاهیم مختلف می ماند و تقریبا غیر ممکن است که این همه کلام از روی هوشیاری کامل یا ارادی باشد .

وظیفه شما این است که دائما بر جریان این رودخانه نظارت کنید تا مطمئن شوید در رودخانه تفکرات و چیز هایی که می خواهید وجود دارد و مهم تر این که فاقد چیزهایی هست که شما آنها را نمی خواهید .

در روانشناسی یک اصطلاحی وجود دارد به نام تفسیر وقایع ، تفسیر وقایع یعنی چگونگی توضیح علم برای خود، می دانیم که افراد مثبت و موفق همیشه مسائل و رویداد ها را به صورت مثبت برای خودشان توضیح می دهند .

مثلا می گویند خوب چه موقعیت جالبی، مشکلی نیست درست می شود یا درستش می کنم یا نگران نباش هر چیزی در این دنیا به یک دلیلی به وجود می آید و از این قبیل توضیحات… یکی از مهم ترین بحث های روز روانشناسی مدرن، استفاده از اظهاراته ، یعنی همون جملات و بیانات مثبتی که به خود درونی اظهار میکنیم و اثبات شده که هر جمله مثبتی که به خودمان اظهار می کنیم و آن را به خودمان نسبت می دهیم ، به مرور در ما رشد پیدا می کند؛ یادتان باشد شما همان چیزی می شوید که به آن فکر می کنید چیزی که بار ها و بار ها با خودتان تکرار می کنید.

این اضهارات توسط ضمیر ناخود آگاه به صورت یک دستور العمل پذیرفته می شود؛ اظهارات برای سازنده بودن باید سه تا ویژکی داشته باشد، می توانیم برای سادگی این سه ویژگی را به سه P خلاصه کنیم

 1.  پرسونال یعنی شخصی و منصوب به خود شخص باشند
 2.  یعنی در زمان حال باش
 3.  یعنی مثبت باش

اظهارات شخصی باشند

یعنی باید تمام این جمله ها با کلمه من شروع شوند ، من می توانم ، من هستم، من خودم را دوست دارم، من می توانم، من احساس شادی دارم، من احساس سلامتی دارم.

اظهارات باید در زمان حال باشند

یعنی هرگز نباید بگویید من سیگار را ترک خواهم کرد،یا فلان مقدار درامد را خواهم داشت ، زندگی خوبی خواهم داشت، خوشحال خواهم بود بلکه باید بگویید، من خوشحال هستم ؛ من خودم را دوست دارم ،به گونه ای این حرف ها را باید بزنید که انگار سال ها قبل در زندگی شما به واقعیت پیوسته اند ؛ چرا که ضمیر ناخوداگاه ما اطلاعاتی را که در زمان اینده بیان شده باشد را به عنوان ورودی قبول نمی کند.

اظهارات باید مثبت باشند

یعنی به جای اینکه بگویید من دیگر سیگار نمیکشم، بگویید من غیر سیگاری هستم. ثابت شده که ضمیر ناخود اگاه افعال منفی را دسته بندی و پاک می کند. پس اگر بگویید، من سیگار نمیکشم ضمیر ناخود اگاه نون منفی را پاک می کند و چیزی که باقی می ماند، را به صورت دستور ثبت و ضبط می کند، که می شود من سیگار میکشم.

در مورد چیزایی که میخواهید داشته باشید صحبت کنید و از صحبت کردن در مورد چیزهایی که نمی خوایید داشته باشید خودداری کنید.

تصویر سازی مثبت

این موضوعی است؛ که بار ها و بار ها در موردش صحبت کردیم و در عمل هم اثبات شده که همه توسعه ها و پیشرفت های زندگی از پیشرفت در تصویر های زندگی شروع می شوند.

بر اساس قانون تطابق “زندگی خارجی آینه تمام نمای دنیای درونی است” این یعنی همان چیزی که در دنیای درون دیده می شود از روابط خصوصی گرفته تا سلامتی ، شغل ، مشتری ها و غیره به نوعی تصویری از درون شخص است ، تصویری که از خودتان در ذهنتان دارید.

عملکرد شما را کنترل می کند نحوه نگرش شخص نسبت به خودش و تفکری که به خودش دارد؛ مشخص کننده کار های او در زندگی روزمره خود اوست ، اگر شما خودتان به عنوان یک شخص فوق العاده ببینید و در مورد خودتان اینطوری فکر کنید ، اگه خودتان را به عنوان یک شخص موفق ببینید؛ اگه خودتان را شاد مثبت پا بر جا ، مستحکم و با اعتماد به نفس بالا ببیننید، همه این موارد منعکس دهنده دنیای بیرون شما هستند.

مصرف غذاهای ذهنی مثبت

ذهن خودتان را به طور مرتب تغذیه کنید. بله درست است ذهن خودتان را در فواصل زمانی منظم باید تغذیه کنید . همانطور که جسم را با غذاهای مقوی تغذیه می کنید، ذهنتان را هم با تصاویری که دراستای خواسته های تان است تغذیه کنید .

هر شب قبل از خواب موقعیت های ایده ال تان را که در روز بعد با آن ها مواجه می شوید؛ تجسم کنید و ببینیند. خودتان را ببینید که در رویارویی با مشکلات فردا بهترین عکس العمل ممکن را نشان می دهید. خودتان را ببینید که در زندگی به سبک ایده ال خودتان هستید ولی دقیقا قبل از خواب این تصاویر رو به ذهن خودتان تغذیه کنید.

تناسب و تعادل ذهنی ما دقیقا وابسته است به نوع غذا هایی که به خورد آن می دهیم. به بیان دیگر کل زندگی شما و هر چیزی که در اطراف شما وجود دارد یا رخ می دهد بستگی مستقیم به نحوه تفکر شما در ان موضوع خاص دارد.

اگر به فیلم و تلویزیونون، مسابقات ورزشی و گفت و گو های بیهوده فکر کنید در اصل ذهن خودتان را با این چرندیات تغذیه کردید و در نتیجه همین زندگی شما می شود؛ پر از موضوعات بیهوده و دیگر جایی برای پرداختن به موضوعات مهم دیگر نمی ماند.

پس یادتان باشد هر چیزی را که اغلب اوقات روز به آن فکر می کنید باعث می شود فرصت فکر کردن به سایر موضوعات زندگی رو نداشته باشید.

همگام با افراد مثبت گرا

جالب است بدانید که به طور خاص اطرافیان شما عامل 01 درصد از شاد بودن یا شاد نبودن شما در زندگی هستند. مطالعاتی در دانشگاه هاروارد برای توضیحات تاثیرات افراد بر موفقیت، شادی و ناراحتی انسان صورت گرفته و از اصطلاحی به نام مرجع استفاده کردند.

گروه مرجع ، افرادی هستند که شخص الگوی خودش را در آن ها می بیند. یعنی فکر می کند که باید شبیه به این افراد باشد؛ با این تعریف وقتی در حال بزرگ شدن هستیم، گروه مرجع ما ، اعضای خانواده ، بعد مدرسه، بعد کلوپ ها ، گروه های سیاسی و در نهایت گروه همکاران ، استادان و الی اخ هستند.. تحقیقات روانشناسی وجود پدیده ای به نام عکس العمل را، افتاب پرستی در انسان ها ثبت کرده است .

همه ما تمایل داریم، سخن ها ، اعمال و منش ، نوع لباس پوشیدن و اصطلاحات افرادی را تقلید کنیم که بیشتر اوقات خودمان با آن ها سپری می کنیم و کم کم مثل افتاب پرست همرنگ آن ها می شویم.

پس نشست و برخاست با افراد مثبت و مثبت اندیش را در زندگی فراموش نکنید و از افراد منفی گرا و غرغرو خودداری کنید.

یادگیری مداوم

آموزه های مثبت بخشی از ورزش ذهنی شما هستند، می دانیم که امروزه یادگیری کلید رسیدن به آینده ای روشن است ؛چرا که هر اطلاعات شغلی که امروزه داشته باشید، به سرعت از دور خارج می شود ومنسوخ می شوند.

برای این کار از سه روش زیر استفاده کنید:

 1. از افراد موفق کمک بگیرید
 2. مطالعه زیاد داشته باشید.
 3. در سمینار های آموزشی شرکت کنید

با بهره گیری از این سه روش اطلاعات علمی خود را به روز نگه می دارید.

مراقبت از سلامتی جسم

عادت های مثبت نقش مهمی در رسیدن به موفقیت دارند .سلامت جسم باعث می شود همیشه وبه طور منظم احساس خوبی نسبت به خودتان داشته باشید، چون چیزی که به روح انرژی می دهد انرژی وتحرک جسم است.

کسی که خسته وکوفته باشد, نمی تواند مثبت باشد پس علاوه بر ورزش باید رژیم سالم واستراحت مناسب داشت . بد نیست نکات زیر را هر چند تکراری نگاهی بیندازید:

 • سبزیجات، میوه و پروتئین به اندازه کافی بخورید
 • داز خوردن شکر،نمک و چربی اضافی پرهیز کنید
 • هر چه بیشتر قدم بزنید، ورزش کنید وکلاس ایروبیک بروید
 • استراحت منطم ومرتب برای بازیابی انرژی فیزیکی حیاتی است

این روش ها همان انرژی هستند که می توانند به شما اعتماد به نفس وخوش بینی بدهند، تا بتوانید وقتی با مشکلات روزمره زندگی مواجه می شوید به جای در هم شکستن و عصبانیت با روحیه ای شاد و قوی همه مشکلات را از پیش رو بر دارید.

عملکرد مثبت

می توان به جرئت گفت که این تمرین از همه تمرین های دیگر مهمتر است چون تا دانش وعلم به شکل عمل در نیاید هیچ نتیجه ای حاصل نمی شود. افراد زیادی هستند که هزاران کتاب می خوانند، به سی دی های اموزشی گوش می کنند، برای خودشان هدف تعیین می کنند،

برای خودشان برنامه تعیین می کنند، ولی هیچوقت دست به کار نمی شوند واقدامی نمی کنند، حتی در این حد که یک خودکار به دست بگیرند و اهداف خودشان را روی کاغذ بنویسند.

اخرین کلید برای رسیدن به سلامت روانی ، عمل کردن است؛ آن هم عملی که از تفکرات مثبت نشات گرفته باشد، این یعنی حرکت کردن، مشغول شدن وکار کردن. عمل کردن به شما انرژی و اشتیاق می دهد هر چه سریعتر حرکت کنید انرژی بیشتری خواهید داشت و نتیجه بهتری خواهید گرفت و زودتر پیشرفت خواهید کرد وکنترل بیشتری بر زندگی خودتان خواهید داشت.

ما این مورد رو مورد اورژانسی می نامیم . یعنی شخص به کار های خودش مثل شخصی که به اورژانس احتیاج دارد نگاه می کند. اما تنها دو درصد از افراد جامعه دارای حس اورژانس هستند . اینها افرادی هستندن که تقریبا مثل اهنربافرصت ها را به خودشان جذب می کنند.

امروزه ارزشمند ترین منبعی که در اختیار ماست زمان است حالا این یعنی چی؟

یعنی امروزه مردم با کمبود وقت مواجه هستند در این بین کسی اعتبار بیشتری بدست می آورند که کار ها رو سریع تر برای ما انجام بدهند، یعنی جامعه برای کسانی که کار را زودتر تحویل می دهند ارزش بیشتری قائل است تا کسانی که کار را اهسته انجام می دهند،

اگر دقت کرده باشید هر شخص یا شرکتی که موفق شده یک سیستم ورودی و خروجی ضربتی برای کار های خودش ایجاد کرده است.

به این معنی که عادت کردن کار ها را به بهترین شکل و در کم ترین وقت انجام بدهند.

به طور کلی وقت را تلف نمی کنند.

یکی از اساتید گذشته که خیلی به روش های او استناد می شد؛تکنییک کوچکی داشت که در این تکنیک همه، هر روز صبح می ایستادند و اظهارات مثبت را 91 بار تکرار می کردند : ضربتی انجامش بده، همین الان انجامش بده، من همه کار ها رو سریع انجام میدم.

پس اگر ذهن خودتان را با افراد مثبت تغذیه کنید، با افراد مثبت نشست و برخاست کنید ،

به طور مستمر آموزش ببینید و مطالعه کنید و موضوعات جدید را یاد بگیرید، مرتب ورزش کنید، غذا های سالم بخورید و عادت کنید که هر روز مهم ترین کار ها را فی البداهه وفورا انجام بدید در عرض مدت کوتاهی تاثیرات مثبت این ورزش های روحی را مشاهده می کنید.

با این تمرین ها درهای فرصت را به روی خودتان باز می کنید و یک روز که خودتان هم متوجه نیستید، موقعیتها ، فرصت ها و افرادی را به زندگی خودتان جذب می کنید که هر چه زودتر شما را برای اهدافی که مشخص کردید می رسانند و قادر به انجام کار هایی می کنند که قبلا تصور انجام آن ها را نداشتید.


دانلود کتاب ایجاد انگیزه موفقیت (برایان تریسی)


 

دیدگاهتان را بنویسید

کلی کتاب که پولی می فروشن رایگان!

مطمئن هستیم فرهیخته ای چون شما به موضوع زیر علاقه خواهد داشت

کتابخانه رایگان ذهن کوک
مشاهده کتابخانه رایگان
close-link
ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات
کیف پول من