سحرخیزی با 8 روش تضمینی + فواید سحرخیزی در موفقیت وثروت

سحرخیزی

اسرار سحرخیزی بسیار مهم است و کمتر جایی درباره آن صبحت کرده پس ما باشید، سحرخیزی یک عامل بسیار مهم در زندگی افراد موفق و ثروتمند است با توجه به اینکه مطالب اشتباه زیادی در خصوص این علم گفته شده علمی ترین مطالب که برخیز ای شما را تضمین می کند در این مقاله بیان شده است.

برای دانلود تمرینات سحرخیزی مشخصات خود را وارد کنید

ضرب المثل سحرخیز باش تا کامروا شوی

سحرخیزی در اکثر ادیان توصیه زیادی شده است و همواره به یاد داریم که این ویژگی می‌تواند باعث سلامت روح و جسم شود و شادابی زیادی به ما میدهد
بسیاری سعی کردند باشند و در ادامه دادن آن عاجز بودند و دیگر از سحرخیز شدن اس تنفر دارند.

برخی هم به دنبال اینکه چگونه سحرخیز شویم مدتهای زیادی راهکارهای متفاوتی تست کردند اما نتیجه نگرفته است.

چرا سحرخیزی

کنترل صبح را به دست بگیر تا کنترل تمام روزت در دستت باشد.
رابین شارما

رابین شارما سحرخیزی

بیدار شدن در زمان مشخصی از صبح و انجام دادن تمریناتی می‌تواند به شدت در طول روز برای شما مفید باشد و تاثیرات شگفت انگیزی داشته باشد.

اگر شما هم از این طرف و آن طرف می رفتید در عین حالی که تلفن تان در حال زنگ زدن است و شما باید هشدار آن را خاموش کنید و در دلتان آرزو می کنید که کاش یک ساعت دیگر بیشتر بخوابم این مقاله را صد در صد باید بخوانید.

فواید سحرخیزی و اهمیت آن آنقدر زیاد است که اگر مغزتان متوجه اهمیت آن شود هر روز صبح از تخت خواب با انرژی بیرون خواهید آمد.

فواید سحرخیزی

فواید سحرخیزی

زودتر اهدافتان تیک میخورند

مشکل تمام افراد هدف دار این است که زمان کافی برای انجام دادن آنها ندارند و گاهی زمان را دارند اما کسل هستند و بی انگیزه هستند و حوصله انجام کاری ندارد باید بدانید زمانی که شما صبح زود بیدار می شوید ماهیچه اراده مغزتان به شدت تحت تاثیر قرار میگیرد و باعث می‌شود اراده شما در طول روز قوی تر و قوی تر شود و سریعتر کارهایتان را انجام دهید زمان بیشتری داشته باشید و زودتر به اهداف خود برسید.

وقتی یک برنامه ریزی عالی برای کارهای طول روز تان انجام می دهید هم احساس تان فوق‌العاده می‌شود و هم لذت می برید از این که یک انسان منضبط هستید این انضباط فردی باعث می شود بی نهایت پر انرژی باشید و به سمت اهداف خود حرکت سریع تری داشته باشید.

لذت سکوت

سکوت صبحگاه و آرامش دنیایتان در آن لحظه تاثیر زیادی روی جریان افکارتان در طول روز دارد زمانی که چند ساعت قبل از اینکه کارتان را شروع کنید بیدار می شوید و طلوع آفتاب و نسیم صبحگاهی را تجربه می کنید لذت وصف ناپذیری را تجریه کنید.

سحرخیزی و آرامش

کاهش استرس

برخی افراد ساعت خود را ۱۰ دقیقه قبل از شروع کار کوک می‌کند و ساعت آنها شروع می‌کند به هشدار دادن و کلافه اند از این که فقط ۱۰ دقیقه فرصت دارند تا به محل کار خود بروند یا کار خود را شروع کنند و استرس زیادی به آنها وارد می شود.

عجله داشتن سبب تشویش و اضطراب می‌شود که یکی از بدترین احساسات دنیا است و اگر این اضطراب و عجله در اول صبح در شما ایجاد شود باعث می شود کل روزتان تحت تاثیر قرار گیرد.

برخی حتی ساعت را کوک نمی کنند و به طبیعت بدن را رها می کنند تا خود به خود بیدار شوند و طبیعت بدن هم زیاد خوابیدن است و کم مصرف کردن زمانی که چشمانشان را باز میکنند عقربه های ساعت را روی ۱۱ و ۱۲ ظهر می بینند آنجاست که حالشان بد می شود از اینکه چقدر زمان از دست دادند و این کار باعث استرس زیادی به آنها می شود.

در ادامه نکات مهم برای ایجاد آرامش در صبح ذکر می‌شود.

افزایش اعتماد بنفس

مهمترین فایده سحرخیزی این است که شما برداشت خوبی از خودتان خواهید داشت شخصی را در نظر بگیرید که تا لنگ ظهر می خوابد و شخص دیگری که در ساعت مشخصی با تلاش هر روز صبح زود بیدار می شود شخص سحرخیز زمانی که میبیند زمانی از خواب بیدار شده که همگان خواب هستند و مشغول یکسری فعالیت است

این کار تاثیر زیادی روی اعتماد به نفس او خواهد داشت سحرخیزی  رشد چشمگیری در دیدگاهش نسبت به توانایی های خودش می گذارد.

سحرخیزی و موفقیت (احساس برنده بودن)

احساس برنده بودن چه زمانی رخ می دهد؟
زمانی که شما کارهای افراد موفق را انجام می دهید.

زمانی که عادت های کمی سخت را در خودتان پرورش می دهید
سحرخیزی یک ویژگی بسیار مثبت است که شما هر روز با انجام آن اعتماد بنفس بیشتری دریافت می کنید و از این لذت می‌برید که قبل از همه کارهای مهم را انجام داده اید.

زمانی که در بیدار شدن تعلل می کنید این احساس در ناخودآگاه شما شکل می‌گیرد که من در هر کاری تعلل می کنم و نمی توانم کارهایم را به اتمام برسانم و پس داشتن یک برنامه مشخص در طول روز باعث می‌شود شما کارهای بیشتری را انجام دهید چون باوری که نسبت به خود دارید یک شخصیت پرتلاش است که ویژگی‌های مثبتی مثل سحرخیزی دارد و این نگرش کل روزتان را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

مدیریت زمان با سحرخیز شدن

زمانی که چند ساعت زوتر از اینکه بخواهید سراغ کارهایتان بروید از خواب بیدار می شوید بدنتان آرامشی خاص خواهد داشت که این اطمینان خاطر باعث می شود شما بتوانید یک برنامه ریزی خوب برای ادامه روزتان داشته باشید و خیلی سخت است که فردی دیر از خواب بیدار شود و ناگهان متوجه شود کلی کار برای امروزش دارد.

به سمت محل کار خود می رود و در ترافیک اعصابش بیش از پیش بهم می ریزد و سر کار هم کلی شرمنده خواهد بود.

تحقیقاتی که انجام شده نشان داده افرادی که سحرخیز بودند راندمان کاری بالاتری داشتند و در طول روز کارهای بیشتری انجام دادند این در حالی است که ساعات زمانی آنها گاها یکی بوده اما سرعت انجام آن کار بسیار بالاتر رفته و حتی انگیزه برای بیشتر کار کردن هم ایجاد شده است.

 

برکات سحرخیزی در طول عمر و سلامتی

زمانی که شما یک خواب با کیفیت داشته باشید و در ساعت مناسب از شب به خواب بروید و صبح بیدار شوید این عامل ریتم بدن شما را در عالی ترین شرایط قرار می‌دهد چون خواب و اصول آن می تواند تاثیر بسیار زیادی در سلامتی و طول عمر شما داشته باشد و تحقیقات زیادی نشان داده که پرخوابی سبب افسردگی و کاهش عمر و افزایش وزن می گردد پس برای تناسب اندام هم سحرخیزی لازم است.

برکات سحرخیزی

کاهش بیماری های قلبی

زمانی که شما ۶ ساعت یا ۷ ساعت در خواب هستید میزان آب بدن به کمترین حالت خود میرسد و در این صورت است که غلظت خون کمی بالا میرود زمانی که شما از خواب بیدار می شوید و تمرینات صبحگاهی خود را انجام می دهید.

مثلاً دو لیوان آب ولرم می‌نوشید میزان غلظت خون شما کاهش یافته و از خطرات ته نشین شدن مواد چربی در دیواره های رگ ها و شریان های خونی جلوگیری می‌کنید.

وجود اوزن در هوا

بیشترین مقدار اوزن در هوا در آخرین لحظات شب است که خورشید بعد آن طلوع می کند و در این زمان نسیم مقدار زیادی اوزن همراه خود دارد جالب است بدانید ازن در هوا چه فوایدی دارد.

اوزن سیستم ایمنی بدن را فعال می کند.
اوزن می تواند اکسیژن رسانی به بافت ها را بهبود می بخشد.
اوزن و سوخت و ساز بدن را بالا می برد و باعث فعالیت بعضی آنزیم ها می شود.

زمانی که پنجره ها را باز می کنید و نفس عمیق می کشید یا ورزش می کنید و مقدار اکسیژن بیشتری به بدنتان می رسانید اوزون می تواند تاثیر زیادی داشته باشد.

فواید سحرخیزی برای پوست

مهمترین زمانی که پوست شما دچار آسیب می شود زمانی است که آب کافی به آن نرسد و نرسیدن آب به پوست باعث جمع شدن و پیری می شود که راهکار این است که در فواصل زمانی آب بنوشید و زمانی که شما ساعت های زیادی می خوابید و بدن دچار کم آبی می شود کم کم و کم کم تاثیر زیادی روی پوست شما می گذارد.
یکی دیگر از عوامل آسیب نور شدید خورشید و عدم دریافت نور خورشید است.

فواید سحرخیزی برای پوست

زمانی که شما نور دریافت نمی کنید پوستتان خراب می شود.
زمانی هم که نور زیاد دریافت می کنید اشعه های خورشید به پوستتان آسیب می زند.

راهکار برای پوست خوب چیست؟

بهترین راهکار جذب نور برای پوست در صبح است زمانی که ضخامت لایه اوزن به بالاترین نسبت خود است و اشعه ای وارد نمی شود تا پوستتان آسیب ببیند پس اگر این نکات را رعایت کنید فواید سحرخیزی برای پوست بسیار خواهد بود چون این زمان بهترین لحظات برای دریافت ویتامین دی است.

تنظیم هورمون و ترحشات بدن

زمانی که شما نمی خوابید و بیدار می مانید مغزتان بر اساس نوری که دریافت می کند هورمون هایی ترشح می کند.

در گذشته انسان ها به محض تاریک شدن کم کم به خواب می رفتند و سیستم بدن ما از آن زمان خودش را با تاریکی وفق داده زیرا در شب بدن ترشحاتی به داخل رگ های بدنتان دارد که حتما باید خواب باشید تا این ریکاوری ایجاد شود.

فکر کنید بدن در حال ریکاوری و ترشح هورمون هایی است که باید خواب باشید آن وقت شما بیدار هستید و فعالیت می کنید.

این به شدت روی بازده شما در روز بعد و حافظه تان تاثیر دارد و باعث بداخلاقی عصبانیت می شود و در برخی موارد باعث تحلیل رفتن ماهیچه ها و افزایش چربی خواهد شد.

تاثیر سحرخیزی روی ظاهر شما و کاریزما

زمانی که شما ده دقیقه مانده به شروع کارتان بیدار می شوید و با عجله سعی می کنید همه ی کارها را انجام دهید مطمئنا یا دکمه های لباس تان را جابه جا بستید یا موهایتان را جا انداختید و یا یک لباس پر از چروک پوشیده اید.

اما زمانی که دو یا سه ساعت زودتر بیدار می شوید نه تنها وقت زیادی برای اتو لباستان دارید بلکه زمان کافی برای ناخن گرفتن اصلاح صورت هم خواهید داشت و با ظاهری آراسته که خودتان هم لذت می برید به محل کار خواهید رفت و کاریزما بیشتری خواهید داشت.

دوره سحرخیزی

داشتن رژیم غذایی سالم

در دانشگاه نورث وسترن تحقیقاتی انجام شده که در آن نشان داده افرادی که شب ها دیر می خوابند و نسبت به افرادی که صبح زود از خواب بیدار می شوند روزانه روزانه 248 کالری بیشتری را جذب می کنند و افرادی که شب ها تا دیروقت بیدار بودند متوسط شاخص توده ی بدنی یا همان BMI بالاتری داشتند.

داشتن یک رژیم درست غذایی که گلایسمیک ایندکس پایین داشته باشد می تواند تاثیر زیادی روی بازده شما و سلامت جسمتان داشته باشد که در دوره سحرخیزی به روش فوق حرفه ای این مبحث به طور کامل باز شده است.

حذف کردن صبحانه آسیب های جدی به شما وارد می کند و شما با سحرخیزی می توانید یک صبحانه مقوی و مفید داشته باشید.

حتما مقاله صبحانه افراد موفق را بخوانید.

اسرار سحرخیزی

خلاق تر و مخ تر

تا به حال شنیده ایم که فلانی خیلی مخه خیلی ایده های خوب میده و خیلی موفقیت کسب کرده

طبق تحقیقاتی که در دانشگان نورث وسترن انجام شده افرادی که عادت سحرخیزی را در خود ایجاد کردند بعد از مدتی توانایی حل مسئله بالایی داشتند و توانستند تست های مختلف را با اختلاف نسبت به کسانی که سحرخیز نبودند حل کنند.

این ویژگی باعث چابک بودن فرد در مسائل زندگی لحظات حساس و حیاتی مثل کنکور بوده است و فرد هر مشکل و مسئله ای را به راحتی حل می کند.

اهمیت سحرخیزی

سحرخیز از آنجا اهمیت دارد که اگر شما به مدت ۴۰ روز آن را ادامه دهید و تمرینات روزانه خود را انجام دهید خواب مناسب کافی و عمیقی داشته باشید باعث می‌شود اعتماد به نفس شما در حد بالایی قرار گیرد و موفقیت‌های چشمگیری به دست آورید.

سحرخیزی باعث می‌شود احساس کنید بسیار بیشتر از سایر افراد به موفقیت نزدیک هستید و احساس ارزشمندی نسبت به خودتان پیدا می کنید.

سحرخیزی در قران

سحرخیزی در قرآن

«أَقِمِ الصَّلَاةَ لِدُلُوکِ الشَّمْسِ إِلَى غَسَقِ اللَّیْلِ وَقُرْآنَ الْفَجْرِ إِنَّ قُرْآنَ الْفَجْرِ کَانَ مَشْهُودًا »

نماز را به هنگام بازگشت خورشید تا تاریکى شب، به پادار، و همچنین قرآنِ سپیده ‏دمان را. همانا قرآن فجر به حقیقت مشهود است.
(سوره اسراء، آیه 78)

«کَانُوا قَلِیلًا مِنَ اللَّیْلِ مَا یَهْجَعُونَ، وَبِالْأَسْحَارِ هُمْ یَسْتَغْفِرُونَ »

اندکى از شب را مى‌خوابیدند و در سحرگاهان، استغفار مى‌کردند. (سورۀ ذاریات آیات 17و18)

نظر پیامبر و ائمه و اولیا درباره سحرخیزی

خوابیدن قبل از طلوع آفتاب و قبل از نماز خـفـتـن پریشانـی و فـقـر می‏آورد. حضرت علی (ع)

امام حسین (ع) : سه چیز است که موجب حماقت می شود:

1) پرخوری

2)پرخوابی

3) پرحرفی

پیش از طلوع آفتاب خواب مکن که من از برای تو دوست نمی دارم، زیرا که حق تعالی روزی بندگان را در این وقت قسمت می نماید و هرکه در این وقت درخواب است از روزی محروم می شود.                امام حسین (ع) خطاب به ابی حمزۀ ثمالی

البته در این سایت سایت گام برتر مقاله ای در خصوص سحرخیزی نوشته که این موارد را بسیار خوب توضیح داده است اما ما سعی کردیم فراتر از آن رویم(mostafaee)

اسرار سحر خیزی در نگاه شعرا

سحرخیزی در شعر حافظ

هر گنج سعادت که خدا داد به حافظ
از یمن دعای شب و ورد سحری بود

کس ندیده ست ز مشک ختن و نافه چین
آن چه من هر سحر از باد صبا می بینم

ای نسیم سحری بندگی من برسان
که فراموش مکن وقت دعای سحرم

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند
واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند

سحر با باد می گفتم حدیث آرزومندی
خطاب آمد که واثق شو به الطاف خداوندی

کس ندیده ست ز مشک ختن و نافه چین
آن چه من هر سحر از باد صبا می بینم

 

دریاب اگر اهل دلی، پیشتر از صبح

چون غنچه ی نشکفته نسیم سحری را

صائب تبریزی

 

صبح است و صبا مشک فشان می‌گذرد دریاب که از کوی فلان می‌گذرد
برخیز چه خسبی که جهان می‌گذرد بوئی بستان که کاروان می‌گذرد
مولوی

دریافت الهامات

در گذشته بزرگان و ادیبان و شعرای ما تاکید زیادی در سحرخیزی داشتند آنها معتقد بودند که سحرخیزی باعث می‌شود ذهن ما ارتباط بهتری با خداوند پیدا کند و این ارتباط با خداوند سبب می‌شود ایده‌ها الهامات و تفکرات خلاق و سازنده ای در ما به وجود بیاید
و کافیست مدتی تست کنید.
البته زمانی که متد سحرخیزی را رعایت کرده باشید.

افزایش انرژی و تمرکز

بیدار شدن در زمان سحرخیزی و انجام تمرینات گفته شده در ادامه می‌تواند تاثیر زیادی روی انرژی شما داشته باشد
کافی است خودتان امتحان کنید یک روز تا لنگ ظهر بخوابید و بعد از بیدار شدن به کارهای روزانه خود بپردازید خواهید دید که کسلی بی انگیزگی از زیر کار در رفتن بیشتر سراغ تو خواهد آمد.

اما اگر روزی تمرینات را انجام دهید ( که می توانید در باکس دانلود آن را دانلود کنید)و همه آنها را بعد از بیداری رعایت کنید و اصول قبل از خواب هم رعایت شود در طول روز انرژی زیادی خواهید داشت و تمرکزتان در حد بالایی خواهد بود و همواره روی کاری که در حال انجام آن هستید تمرکز بیشتری خواهید داشت.

متن درباره سحرخیزی

افزایش اراده

وقتی شما مدتی سحرخیزی را تمرین می کنید و در برابر وسوسه مغزتان در صبح برای بیشتر خوابیدن مقاومت می کند و در اصطلاح ماهیچه اراده مغزتان را قوی می کنید این عامل تاثیر زیادی روی اراده شما می گذارد.

زمانی که شما بر خواب لذت صبح غلبه می کنید تا به دستاورد های بیشتری برسید این مقاومت سبب می شود شما دربرابر لذت های زودگذر دیگر که فقط وقتتان را می گیرد و از هدف دورتان می کند مقاومت کنید.

در ادبیات ما خواب صبح شکر خواب نام دارد که بسیار لذت بخش است و مقاومت برای نخوابیدن در این ساعات فقط کار انسان های باراده است

سحرخیزی و ثروت

اکثر افراد موفق و ثروتمند دنیا دارای یک روتین ثابت در هر صبح هستند.
آنها هر روز در ساعت مشخصی بیدار می شوند و کارهای ثابت و مهمی انجام می دهند.
افرادی مثل تیم کوک زاکر برگ و ریچارد برانسون همگی عادت سحرخیزی را در خود ثابت کردند.

مضرات سحرخیزی

سحرخیزی اگر درست انجام نشود و اصول آن رعایت نگردد نه تنها مفید نیست بلکه مضر هم خواهد بود بله درست شنیدید سحرخیزی مضرات هم دارد. (آن هم زمانی که درست انجام نشود)
در سال 2007 در ژاپن تحقیقاتی انجام شد که در آن ۳ هزار و۱۷ فرد ۲۳ تا ۹۰ ساله مورد مطالعه قرار گرفتند. یافته های آنان بر این اساس بود که ورزش های سخت هوازی همراه با وزنه زدن های سنگین می تواند به عضلات آسیب بزند و باعث پیری زود رس شود و این از مضرات سحرخیزی در زمان درست استفاده نکردن از آن است.

مضرات سحرخیزی

به محض اینکه شما بیدار می شوید برای چنین حرکاتی بدن نیاز به منابع زیاد پروتئین دارد و زمانی که شما شام خود را در ساعت هشت می خورید و تا ساعت 5 یا 6 صبح روز بعد هیچ غذایی نمی خورید مقدار پروتئین بدن شما در حد پایینی قرار دارد و تمام مواد غذایی که در وعده ی شام میل کرده اید در طی شب مصرف شده و پروتئین بدنتان در صبح در حد پایینی قرار دارد.

وقتی به محض بیدار شدن در ساعت 5 یا 6 به سمت ورزش های سخت هوازی یا بدنسازی می روید.
می دانید بدنتان چه کار می کند؟
از منابع پروتئین بدنتان استفاده می کند یعنی عضلاتتان
بله

به جای اینکه خوش فرم شوید عضلاتتان تحلیل می روند و بدن از پروتئین عظلات استفاده می کند تا انرژی مصرف شده شما را جبران کند. ما در دوره ی سحرخیزی به روش فوق حرفه ها نکات زیادی برای داشتن یک تغذیه درست در شب و صبح گفتیم که افراد شرکت کننده در این دوره کاملا می دانند باید چه اصولی را رعایت کنند.

راهکار سحرخیزی

راهکارهای تضمینی برای سحرخیزی

1.استفاده از نرم افزار I can’t wake up

در این نرم‌افزار شما می‌توانید مراحلی را تعیین کنید تا به محض زنگ خوردن گوشی خود را به راحتی قطع کنید و این نرم افزار مراحل مختلفی برای قطع کردن دارد مثلاً در یک مرحله شما برای اینکه بتوانید صدای گوشی خود را قطع کنید باید یک بازی فکری انجام دهید در یک مرحله باید معادلات ریاضی حل کنید در مرحله دیگر خانه های مربع شکل وجود دارد که باید هم رنگ آن را انتخاب کنید و خود من از این روش استفاده می کنم.

تمام برنامه ها را ببندید و حالت هواپیما قرار دهید.

این کار باعث می شود اپلیکیشن های شما نصفه های شب سر و صدا نکند و یا پیامی برای تان ارسال نشود و شما بیخواب نخواهید شد.

بعد از اینکه این نرم افزار را نصب کردید قبل از اینکه به رختخواب بروید گوشی خود را روی حالت هواپیما قرار دهید و تمام برنامه ها را ببندید بجز نرم افزار سحرخیزی معرفی شد.

2.دور از دسترس

گوشی خود را در اتاق قرار دهید و اگر قبلاً در اتاقی دیگر قرار میدادید حالا در آشپزخانه یا توالت قراردهید.

3.هر شب یک آهنگ متفاوت

هر شب آهنگ های مختلفی برای بیدار شدن داشته باشید که در دوره سحرخیزی به روش فوق حرفه ای ها مفصل در مورد این مسئله توضیح داده شده است و آهنگ های مختلفی قرار داده شده است.

4.هرگز اسنوز را نزنید

فشردن دکمه چرت یا همان اسنوز باعث می شود چرخه خواب شما به هم بریزد و خسته تر و کسل تر شوید پس شدیداً از این کار دوری کنید اگر واقعاً می‌خواهید سحرخیز باشید و صبح زود بیدار شوید خودتان را گول نزنید و گوشی‌تان را کوتاه کنید که بعد از آن سراغ گوشی بروید و آن را خاموش کنید و برگردید و بخوابید چون این کار صدمات بسیار زیادی روی نحوه خواب شما و طول روز انرژی تمرکز و سلامتی شما خواهد داشت.

متن درباره سحرخیزی

 

5.ساعت خواب

یا شش ساعت بخوابید یا هفت و نیم ساعت

رم خواب ما در بازه‌های ۹۰ دقیقه کامل می‌شود
چهار نود دقیقه عالی است که شش ساعت است
یا پنج تا نود دقیقه که هفت و نیم ساعت می شود.

پس خودتان تنظیم کنید ساعت پنج بیدار شدن باید چه ساعتی به خواب روید
یک ربع هم قبل آن در نظر بگیرید.
مثلاً اگر قرار است ساعت پنج صبح بیدار شوید و قصد دارید هفت و نیم ساعت بخوابید.

ساعت نه و رب به رختخواب بروید و یک ربع هم یا کمتر طول خواهد کشید تا خوابتان ببرد و اگر بیشتر از یک ربع نمی توانید بخوابید دچار مشکلات خواب هستید
و در دوره سحرخیزی به روش فوق حرفه‌ای ها آموزش دادیم چطور زودتر بخوابید و کیفیت خواب بیشتری داشته باشید و با شش ساعت خوابیدن از کسی که ده ساعت خوابیده پر انرژی تر باشید.

6.توکل به خداوند

قبل از اینکه بخواهید بخوابید به خداوند توکل کنید و از او بخواهید تا شما را در ساعت ۵ بیدار کند و اینکه خداوند شما را ساعت ۵ بیدار می کند و شما در آن ساعت بیدار می‌شوید این فکری است که باید قبل از خواب کمی شما را مشغول کند که در چه ساعتی می خواهید بیدار شوید

و صحبت با خداوند برای این بیدار شدن و کمک گرفتن از او می تواند تاثیر زیادی روی بیدار شدن شما داشته باشد.

7.داشتن یک همراه

اینکه یک دوست داشته باشید که شما را در سحرخیزی همراهی کند و هر روز سحرخیزی خود را به او اعلام کنید بسیار تاثیر دارد.
حتی می توانید جریمه برای خود تعیین کنید.

افرادی که در دوره سحرخیزی به روش فوق حرفه‌ای ها شرکت کردند برای همگی آنها پیگیری های شدید خواهیم داشت تا این عادت در آنها شکل گیرد
شما هم می توانید یک دوست انتخاب کنید تا پیگیری داشته باشد و به شما انگیزه دهد.

8.ریتم صبحگاهی

در طول صبح باید فعالیت های مشخص و منظم داشته باشید که راندمان شما را بالا ببرد باعث تمرکز شما شود باعث افزایش انرژی ایجاد آرامش و احساس سرزندگی و شادابی در شما را سبب شود.

دوره سحرخیزی

 

تمرینات سحرخیزی را از دست ندهید

2 دیدگاه برای “سحرخیزی با 8 روش تضمینی + فواید سحرخیزی در موفقیت وثروت

  1. محمد گفته:

    بسیار مفید بود…
    من متاسفانه چندینننن وقته که میخوام سحرخیز بشم و انواع تکنیک هارو هم استفاده کردم ولی (((هنوز) ))نتونستم که عادت 5 بیدار شدن رو ایجاد کنم ولی ایندفه ان شاالله موفق میشم… ممنون میشم که اگر توصیه ای بود بفرمایید استاد

    • شریف گفته:

      درود بر شما حتما یک چک لیست تهیه کنید و هر روزی که بیدار میشید رو تیک بزنید و همه ی تیک ها باید پشت سر هم باشه و هم اینکه می تونید گروه واستاپ سحرخیزی یا گروه تلگرام سحرخیزی بزنید و توش اعلام بیداری کنید با دوستانی که می خوان ما تو دوره سحرخیزی همه ی این تکنیک ها رو داریم و شما رو پشتیبانی می کنیم تا نه تنها سحرخیز بشید بلکه کلی مطالب درباره توسعه فردی آموزش می دیم

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات
کیف پول من