صبحانه افراد موفق (افراد موفق و ثروتمند چه صبحانه ای می خورند؟)

صبحانه موفق ها

افراد موفق در طول روز به خاطر کارهای زیادی انجام می دهند سعی می کنند در تغذیه خود رژیم های عجیب و غریبی داشته باشند.

برخی آنها سحرخیزی را رعایت می کنند و انسان های بسیار فعالی در صبح هستند.
از خوردن خرچنگ هشت پا و نوشیدن ۸ لیوان چای شاید کمی عجیب باشد.
باید در نظر داشته باشید که خوردن کربوهیدارت ساده مانند تمام چیزهایی که شکر دارد و ناگهان قند خون شما را بالا می برند در صبح می تواند بسیار مضر باشد و بازدهی انرژی شما را در طول روز کاهش می دهد.

صبحانه ثروتمندان

در زیر نام برخی از ثروتمندان را آوردیم و نوع صبحانه ای که استفاده می کنند

اینکه این افراد در حال خوردن این نوع صبحانه ها هستند توصیه نمی شود دقیقا مانند آنها عمل کنید

در دوره سحرخیزی به روش فوق حرفه ای ها برای هر شخص یک رژیم غذایی خاص باید لحاظ شود.

صبحانه بیل گیتس

صبحانه بیل گیتس

صاحب شرکت مایکروسافت و بزرگترین ثروتمند دنیا هر روز صبحانه کیک شکلاتی می خورد و عاشق چیزبرگر است و اغلب اوقات برای نهار چیزبرگر سفارش می دهد
مدیر اجرایی او می گوید اگر با بیل قرار نهار داشته باشید حتما از مک دونالد چیزبرگر سفارش می دهد

صبحانه وارن بافت

کمی عجیب است که وارن بافت در وعده صبحانه خود از فست فودهای مک دونالد استفاده می کند او که دارای ثروتی با 83 میلیارد دلار است که گاهی ساندویچ های پرچرب مک دونالد را می خورد و جالب است بدانید او می گوید زمان هایی که احساس خوبی ندارد یک نوشابه کوکاکولا می خورد که همراه آن دو سوسیس باشد.

صبحانه مارک زاکربرگ

صاحب شرکت فیسبوک و اینستاگرام همیشه خاکستری می پوشد جالب است بدانید علت این امر را از او سوال کردند، گفت چند تی شرت خاکستری دارم و هر روز یکی را می پوشم تا دیگر زمان تمرکز و انرژی ام را صرف انتخاب لباس نکنم (عجب)
او در غذا خوردن هم چنین است و روی رژیم غذایی اش عادات سخت ندارد

صبحانه آسان زاکربرگ

او اولین چیزی که برای رفع گرسنگی پیدا کند می خورد چون دوست ندارد درگیر تصمیم گیری های کوچک شود.
زمانی او تصمیم می گیرد خودش را وارد چالشی کند به این صورت که فقط گوشت حیواناتی را بخورد که خودش ذبح کرده و برای این منظور او مدتی بز خوک لابستر و مرغ مصرف کرد.
جالب است بدانید او برای این کار گاهی مهمان هم دعوت می کند و روزی موسس تویتتر را دعوت کرد و مقابل چشمانش بزی را کشت جک دورسی مجبور شد آن شب فقط سالاد بخورد.


حتما بخوانید:

سحرخیزی با ۷ روش تضمینی + فواید سحرخیزی در موفقیت وثروت


صبحانه استیو جابز

موسس اپل بعد از اینکه به کشورهای شرقی سفر کرد تغییرات زیادی کرد و یکی از این تغییرات ایجاد یک رژیم غذایی بود
وی مدتی به خوردن هویچ و سیب روی آورد و مدتی دیگر میوه خواری را که در طی آن فقط دانه های خوراکی میوه آجیل و سبزیجات می خورد.

علت مصرف میوه و سبزیجات از دیدگاه خودش این بود که بدنش عرق بدبو منتشر نکند و بنابراین دیگر نیازی به خوشبو کننده ها نداشت (او علت خاصی برای مصرف نکردن خوشبو کننده داشت) همچنین مجبور نباشد به خاطر فشار کاری هر روز دوش بگیرد.

گاهی او چند روز از خوردن و آشامیدن دوری می کرد و روزه می گرفت تا به حالت سرخوشی و خلسه برسد

صبحانه جک دورسی

وی در سال 2012 گفته بود که من صبح ها دو تخم مرغ آب پز سفت با سس سویا می خورم و جک دورسی مالک شرکت تویتتر مدتی گیاهخواری می کرده اما با استفاده بیش از حد بتاکاروتن (رنگ نارنجی هویچ) باعث شده تا رنگ پوستش تغییر کند و به همین علت آن را کنار گذاشت و در سال 2013 رژیم غذایی PALEO می گیرد

و در آن باید غذاهای انسان های اولیه را مصرف کنید یعنی گوشت و سبزیجات و ماهی و میوه و نباید مواد غذایی چون لبنیات غلات حبوبات مصرف شود.

جالب است بدانید او بعضی وقت ها روزه می گیرد و در آن روز هیچ ماده غذایی نمی خورد او معتقد است روزه زمان را کند می کند و شما در هنگام روزه گرفتن زمان بیشتری دارید.

صبحانه جف بزوس

مدیر عامل بزرگترین فروشگاه اینترنتی آمازون عادت خاصی برای صبحانه دارد اوی سعی می کند در ساعات اولیه روز قرار کاری نداشته باشد و تمرکز او روی خانواده است تا همراه آنان یک صبحانه مقوی بخورد.

جالب است بدانید در جلسه کاری در آمازون او برای صبحانه اختاپوس مدیترانه ای سیب زمینی ماست و سیرخام همراه با تخم مرغ سفارش داده است علت آن جالب است

علت آن قرار از قول خود جف بزوس این بوده که در آن قرار پیشنهاد عجیبی به او گفته شده که آن را درک نمی کرده و همانند آن بوده که در صبحانه اختاپوس و یک صبحانه عجیب بخورد و این را به فرد مقابلش گفته که من امروز شما را خوردم.

صبحانه ریچارد برانسون

نام در لیست میلیاردرهای جهان قرار دارد و او مالک شرکت های ویرجین است و در طول روز 20 استکان چای می نوشد و در گزارشی با مجله دیلی میل گفت من بدون چای صبحانه انگلیسی حتی یک روز هم نمی توانم دوام بیاورم.

او جزیره خصوصی خریده که در آن به تفریح می پردازد نام این جزیره نِکِر آیلند و خانواده اش در آنجا قرار دارد و کار و تفریح در کنار هم برای او میسر شده است.
او در صبحانه خود گاهی کیپر (یک نوع ماهی روغنی) استفاده می کند.

صبحانه ایلان ماسک

هر جا سخن از نام ایلان ماسک است پروژه های جدید اختراعات جدید و غول تکنولوژی به یادها می آید او در هفته 90 ساعت کار می کند و مدیر عامل اسپیس ایکس و تسلا است و رژیم ثابت و سختی ندارد.

جالب است بدانید به خاطر فشار شدید کاری او زمان صبحانه خوردن ندارد و نهارش باید در 5 دقیق تمام شود.

وعده ی غذایی مورد علاقه او غذاهای فرانسوی و کباب است و صبح ها وقت نمی کند صبحانه بخورد اگر هم سراغ صبحانه برود به شکلات مارس بسنده می کند.

او علاقه زیادی به شکلات دارد اما در مصاحبه ای گفت باید سعی کنم شیرینی جات را کنار و املت بخورم و اکنون این رژیم سالمتر را گرفته تا بازدهی خودش را بیشتر کند.

صبحانه مارک کوبان

او یک سرمایه گذار آمریکایی است که در سال 2014 گفته بود که صبحانه اش از فنجان قهوه و دو عدد کوکی که دارای پروتئین زیادی است تشکیل شده این کوکی های مخصوص دارای فیبر زیاد و کربوهیدرات بسیار کم هستند که در دوره سحرخیزی گفتیم هرگز نباید کربوهیدرات ساده در صبح مصرف کنید که این کار باعث کم شدن انگیزه شما خواهد شد.

او کوکی های خود را از شرکت مخصوصی می خرد و جالب است بدانید در آن سرمایه گذاری کرده تا این شرکت به کارش ادامه دهد.

حال که ما در کشور او نیستیم و به این کوکی ها دسترسی نداریم
نگران نباشید ما نحوه درست کردن آن در فیلم زیر قرار دادیم.

پیشنهاد صبحانه:

مواد مورد نیاز:
به ترتیب فیلم

  1. موز
  2. تخم کتان آسیاب شده که می توانید خیلی کم به آن آب اضافه کنید
  3. جو دوسر پرک
  4. مغز آفتابگردان (دلخواه است) در این فیلم کیوانا به کار رفته
  5. پودر کاکائو
  6. تکه ها کوچک شکلات

 

 

صبحانه گرانت کاردون

او که یک فروشنده بسیار حرفه ای و موفق در زمینه املاک است و یک سرمایه گذار است (دارایی ۵۰۰ میلیون دلار سرمایه) یک صبحانه مورد علاقه دارد

صبحانه لاکچری

جو دوسر گردو شیرین بیان عسل دارچین انجیر ده آلبالو خشک ده کشمش و ده زغال اخته ، آب میوه آجیل برزیلی موز
اینها ترکیبات صبحانه ای است که گرانت در طول هفته آنها را می خورد و این کار به او انرژی زیادی می دهد تا فعالیت های زیاد روزانه خود را انجام دهد.

کوین هارینگتون، متخصص در زمینه تبلیغات تلویزیونی، و با سرمایه خالص ۴۵- میلیون دلاری.

صبحانه کوین هارینگتون

او که یک متخصص در زمینه تبلیغات تلویزیون است دارایی اش حدود 45 میلیون دلار است و در صبحانه اش مقدار زیادی پروتئین قرار دارد و او معتقد است این کار باعث می شود در طول روز پر انرژی باشد
یک اسپرسو دوبل برای نوشیدن و سپس گلوکوزامین روغن ماهی شیر شیک وانیلی آمینواسید مواردی اصلی است که در صبحانه او باید وجود داشته باشد.

صبحانه آج ریورا،

او یک کارآفرین است که مشاوره و سخنرانی هم انجام می دهد

ریورا می گوید من و همسرم هر صبح ساعت هفت تا کافه ای که به آن علاقه داریم پیاده روی می کنیم و در آنجا یک فنجان قهوه می خوریم و کیک و جودوسر هم صبحانه ماست او معتقد است که قهوه انرژی را بیشتر را می کند که در دوره سحرخیزی کاملا متوجه می شوید هرگز نباید در صبح قهوه استفاده کنید چون باعث افزایش کورتیزول و در دراز مدت تنش و استرس شما را زیاد می کند

صبحانه تای لوپز

او یک مشاور و سرمایه‌گذار تجاری است که تا به الان 8 کسب و کار اینترنتی راه اندازی کرده است.

او می گوید من صبحانه ای می خورم که بدنم به آن عادت دارد و رژیم های مختلفی را تست کرده و هر ماه این صبحانه ها و رژیم غذایی اش را چک می کند و آزمایش خون می دهد

و از میزان پروتئین و ویتامین های بدنش مطلع می شود. و اگر در زمینه ای کمبود داشته باشد آن را با تغذیه و رژیم مناسب جایگزین می کند. او هرگز غذاهای ناسالم و بیرونی را مصرف نمی کند و رژیم عجیب غریبی دارد.

صبحانه یولی زیو،

او یک مدیرعامل،و کارآفرین موفق است که در زمینه اش نویسنده هم بوده .

او پس از مطالعه کتاب هایی به اهیمیت صبحانه پی می برد و در صبحانه اش یک نیمرو کره بادام زمینی و مافین انگلیسی می خورد تا انرژی بدنش افزایش یابد و متاسفانه این کارآفرین هم فنجان قهوه هر صبحش ترک نمی شود

که در دوره سحرخیزی به روش فوق حرفه ای ها بهترین جایگزین ها و داشتن یک رژیم غذایی فوق حرفه ای را ارائه خواهیم کرد.

صبحانه مریلین مونرو

(بازیگر ۱ ژوئن ۱۹۲۶–۵ اوت ۱۹۶۲)

او می گوید صبح ها قبل از اینکه دوش بگیرم یک فنجان شیر را گرم می کنم و زمانی که کاملاً داغ شد دو عدد تخم مرغ خام به آن شیر اضافه می کنم و با چنگال آن را هم میزنم سپس همراه با یک قرص مولتی ویتامین آن را می خورم
و این یک صبحانه مقوی و بسیار فوری است

صبحانه محمد علی کلی (بوکسور حرفه ای)

او در هر صبحانه خود ۱۲ تخم مرغ همراه با دو استیک بزرگ می خورد و گاهی اوقات بعد از آن یک بستنی هم میخورد.

هیترانه کارسون

موسس شرکت Onboardly می گوید من همیشه بعد از بیدار شدن کارم این بود که به سراغ رسانه های اجتماعی روم تا از جهان بی خبر نباشم

اما کمی بعد متوجه این کار در حال ایجاد صدمات زیادی به ذهن و روان و زندگی من است و هرگز به نفع من نیست و امروز من کار بسیار بهتری را انجام می دهم

یک صبحانه عالی را انتخاب کردم صبحانه ایی شامل پروتئین و سبزیجات مانند مرغ و سالمون و تخم مرغ و همراه یک نوشیدنی گیاهی یا دمنوش

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات
کیف پول من