کتاب۲۱ ویژگی میلیونرهای خود ساخته (دانلود + خلاصه کتاب)

کتاب۲۱ ویژگی میلیونرهای خود ساخته , کتاب میلیونرهای برایان تریسی

کتاب 21 ویژگی میلونرهای خودساخته از برایان تریسی در مورد عادات و ویژگی ها افراد موفق توضیح داده شده است که ذهن کوک خلاصه کتاب و نکات مهم را برای شما عزیزان آماده کرده است.

عادات افراد میلیونر خودساخته و ثروت افرین

ایا دوست دارید که میلیونر شوید؟ البته ، این چیزی است که همه دوست دارند اما چگونه ؟ چه باید کرد؟

با خواندن این مطلب و دریافتن ویژگی ها و عادات افراد ثروتمند و میلیونر و انجام انان می توانید شما نیز به موفقیت انها دست یابید. اصلی ترین عامل مشخص کننده موفقیت برای یک فرد “ماهیت درونی” می باشد.

اما ماهیت درونی چیست؟

شما در درون خود به هر چیز که فکر کنید در دنیای بیرون برای شما پدیدار می شود. مطلب به همین سادگی است . این جمله را به خاطر بسپارید که ” اگر می خواهید کار متقاوتی انجام دهید باید ابتدا کار متفاوتی در درون خود انجام دهید” .

تغییر سخت است و همه افراد در برابر تغییر از خود مقاومت انجام دهند چون در جای فعلی خود راحت هستند.

اما اگر می خواهید موفق شوید باید بر خلاف تمایلات طبیعی خود رفتار کنید. ویژگی های زیر برای کسب موفقیت الزامی است و باید همه این ویژگی ها را داشته باشید و اگر حتی یکی از انها را فرا نگیرید کارتان بسیار سخت می شود. شما می توانید با تلاش و تمرین انها را فرا بگیرید.

1.رویاهای بزرگ داشته باشید

تصور کنید که هیچ محدویتی ندارید و می توانید هر کاری انجام دهید ان وقت چه رویاهایی داشتید؟

به یاد داشته باشید :” افراد بزرگ رویاهای بزرگ دارند” . تا به حال دقت کرده اید که کودکان همیشه رویاهای بزرگ دارند اما بزرگترها رویاهایشان را خراب می کنند . شما باید رویا داشته باشید و بتوانید تجسم کنید.

همه رویاها به واقعیت تبدیل نخواهند شد اما برای دستیابی به واقعیت یک ارزو باید ابتدا رویایی وجود داشته باشد .

تمرین زیر را انجام دهید:

الف: از اینده به عقب نگاه کنید موقعیت الان خودتان را در نظر بگیرید و رویای خود را مجسم کنید.

حال اینده رو تصور کنید در حالی که رویای شما محقق شده است. حال به عقب نگاه کنید و ببینید بری رسیدن به اینجا چه کارهایی را انجام داده اید. این یک تکنیک بسیار قدرتمند است که می توانید از ان بهره زیادی ببرید.

برای مثال اگر شرکتی دارید می توانید 5 سال بعد را تصور کنید در حالیکه بسیار موفق است. از خود بپرسید شرکت چقدر سود دارد، چقدر مشتری دارد ، روابط بین افراد در ان چگونه است، چه کسانی رفته اند و چه کسانی مانده اند و چیزهای دیگر. مجموعه این سوال ها و جواب های انان راه حل رسیدن به رویای موفقیت شرکت در 5 سال بعد خواهد

شد.
توانایی نگاه از اینده به عقب و تخمین کارهای لازم برای رسیدن به یک رویای مشخص تاثیر زیادی خواهد داشت.

ب : لیستی از رویاها را تهیه کنید و سبک زندگی ایده ال خود را تصور کنید:

فرض کنید که هیچ محدودیتی ندارید و حالا لیستی از رویاهایی را تهیه کنید که دوست دارید به انها برسید.

اگر متاهل هستید این کار را با همسر خود انجام دهید. )مواردی مانند خانه، ماشین و چیزهای دیگر(درآمد رویایی خود را در نظر بگیرید. نوع خانه و محله خود را تعیین کنید.

یادتان باشد نمی توانید به هدفی شلیک کرد که ان را نمی توان دید . رویاهایتان را بنویسید . تصور کنید ، تخیل کنید و انها را به روی کاغذ بیاورید. با همسر خود مشورت کنید و همه موارد دلخواهتان را لیست کنید.

هرگز عباراتی منفی مانند : ما پول نداریم، ما شانس نداریم ، ساکت شو و دیگر چیزها را به کار نبرید. این عبارات همیشه از دهان افراد ضعیف شنیده می شود و افرادی هستند که همیشه از زیر بار مسئولیت شانه خالی می کنند اما شما این گونه نیستید.

پس از اینکه لیست را نوشتید ان را روبروی خود بگیرید و نگاه کنید ببینید کدامیک هیجان انگیزتراست.

هر چقدر رویا هیجان انگیزتر باشد انگیزه بیشتری برای رسیدن به ان وجود خواهد داشت.

کدامیک از رویاها را می توانید در اولویت های بعدی قرار دهید.

” میلیونر ها همیشه رویاپردازی می کنند” .

2.کاری را انجام دهید که عاشق ان هستید

یکی از عادات اصلی افراد میلیونر این است که انها از شغل خود لذت می برند . کار و شغلی را انجام دهید که ان را دوست دارید. چرا؟ چون فقط در این صورت انرژی و اشتیاق لازم برای غلبه بر مشکلات را خواهید داشت . اتفاقات، خستگی ها ، مشکلات و تجربه های ناگوار در مسیر روبروی شما قرار خواهند داشت.

باورش ممکن است سخت باشد اما ” هنری فورد” پیش از اختراع اتوموبیل مشهور خود سه باور ورشکسته شد اما علاقه به ماشین او را سر پا نگه داشت. مک دونالد نیز زمانی مشکلات مالی زیادی داشت و هیچ کس حاضر به دادن وام برای ادامه کار به انها نبود. اما با تلاش بی وقفه انها توانستند به نامی مشهور در دنیا تبدیل شوند.

پس کاری را انجام دهید که به ان علاقه دارید. علاقه به شما قدرت و صبر می بخشد .

الف کاری را پیدا کنید که واقعا از انجام ان لذت می برید :

مشخص کنید چه چیزی برای – شما لذتبخش است و بعد راهی پیدا کنید تا ان حرفه را انجام دهید و از ان درامد کسب کنید . دنیا پر از افراد موفق و ثروتمندی است که با این جمله شروع کرده اند: می خواهم کاری را انجام دهم که خودم دوست دارم و حرف دیگران هم برایم مهم نیست.

اگر مشغول کاری هستید که به ان علاقه ندارید ، ان را رها کنید چون شادی و انرژی شما را می گیرد و مطمئن باشید که به زودی ان را رها خواهید کرد و به سراغ شغل دیگری خواهید رفت .

3.به خودتان قول بدهید که در شغل انتخابی خود متعهد باشید

این جمله را باید هزاران بار تکرار کرد که ” تعهد کنید که جزء 11 درصد بهترین باشید”.

چرا؟ چون همیشه مزایا و سودهای یک حرفه به افرادی می رسد که جزء 11 درصد

بهترین های ان حرفه هستند.

همه احترام ها، لذت ها و شادی ها به این افراد می رسد. از ” دیوید فوستر” نویسنده امریکایی پرسیدند که برای چه می نویسی؟ او گفت: من می نویسم تا احترام افرادی را که برای من محترم هستند کسب کنم.

این دیدگاه بسیار زیبایی است. بیشتر کارهای ما برای کسب احترام از جانب افرادی است که به انها احترام می گذاریم . احترام موضوع بسیار بزرگی می باشد .

سوال اینجاست که مهم ترین افراد در یک حرفه چه کسانی هستند؟ پاسخ روشن است .

افرادی که جزء بهترین ها هستند . ایا کسی به افراد معمولی احترام می گذارد؟

یادتان باشدکه شما توانایی لازم برای جزء بهترین ها بودن را دارید . فقط باید تصمیم بگیرید. موفقیت و خوشبختی همان احساس زیبای پیشرفت تدریجی است. پیشرفت به سوی دنیای ایده ال ذهنی خود.

وقتی کسی احساس کند که در حال حرکت به سمت هدف خود می باشد احساس شادی و خوشبختی می کند . یادتان باشد که لذت اصلی در مسیر است و نه در مقصد .

رسیدن به هدف همه داستان نیست بلکه حس تکامل و بهتر شدن تدریجی است که حسی عالی به افراد می بخشد. هر روز که چیز جدیدی یاد بگیرید ، کار کوچکی انجام بدهید

خوشحال و شاد خواهید بود و این یعنی موفقیت.

الف هزینه لازم برای بهترین بودن را بپردازید –

اگر وضعیت مسکن مناسبی ندارید و وضعیت مناسبی ندارید اما همه درامد خود را خرج بهترین شدن در حرفه خود کنید مطمئن باشید هزاران برابر پول خرج شده به شما برمی گردد.

اغلب مردم با خود می گویند که پس از پولدار شدن برای بهترین بودن تلاش می کنم و بیشتر یاد می گیرم اما این موضوع مایه تاسف است.

ب خودتان دست به کار شوید –

یادتان باشد هیچ کس برای شما کاری انجام نخواهد داد. موقعیت الان شما این است چون خودتان اینگونه خواسته اید و ثمره کارهای خودتان است.

برای رشد شخصیتی و ارتقاء خود برنامه ریزی و تلاش کنید . افراد موفق برای تغییر خود زمان صرف می کنند. وقتی شخصیت یک نفر رشد پیدا کند زندگی او به طور کلی دگرگون خواهد شد .

خواندن این مطالب می تواند نقطه شروع شما باشد تا جدی شوید و به رشد و تغییر کردن فکر کنید.

4 استعدادهای منحصر به فرد خودتان را شکوفا کنید –

یک بلوط هرگز نمی تواند تبدیل به یک نخل بشود. شاید بتواند درخت بلوط خیلی خوبی باشد اما هرگز نمی تواند موز یا سیب باشد.

از خودتان بپرسید که توانایی های منحصر به فرد شما چیست؟ به یاد داشته باشید شما در کل جهان خاص هستید . در کدام زمینه بی نظیر هستید؟ شما می توانید موارد زیر را در خود جستجو کنید:

الف چه چیزی باعث موفقیت شما تا به امروز بوده است؟ –

به کارهای خود نگاه کنید و ببینید کدام کار باعث پیشرفت شما بوده است. بر اساس تحقیقات ، 3 درصد کارهای فرد باعث اکثر شکست ها و پیروزی های او می باشد. ببینید این 3 درصد کدام کارها هستند.

کدام مهارت بیشترین موفقیت و شادی را برای شما به ارمغان اورده است. در این باره فکر کنید و از دیگران هم در این زمینه سوال بپرسید.

از دیگران بپرسید: به نظر تو ، من در چه کاری عالی هستم؟ اطرافیان ما زمینه هایی از توانایی ما را می بینند که خودمان قادر به تشخیص انها نیستیم.

ب اگر یک میلیارد تومان پول داشتید چه می کردید؟ –

جواب این سوال همان هدف زندگی شما می باشد. چون با پشتوانه مالی خوب شما به طور غریزی به سمت ارزوهای خود می روید. این همان کاری است که شما باید برای انجام ان از محدوده امن خود خارج شوید.

5 مسئولیت همه کارهای خود را به عهده بگیرید –

افراد ثروتمند و میلیونر مسئولیت همه کارهایشان را به عهده می گیرند و ان را به دوش دیگری نمی گذارند. به خانواده و دیگر افراد وابسته نیستند بلکه نگاهشان تنها به خود است. خودتان را کارفرمای خود بدانید.

در اینجا سوال هایی پیش می اید:

  • الف به عنوان رئیس خود چه تغییراتی ایجاد می کردید؟

– برای پیشرفت یک شغل که در ان رئیس هستید چه کاری انجام می دهید. فرض کنید دارای یک میلیارد پول نیز هستید و می توانید از ان استفاده کنید. چه کار می کردید؟ برای تک تک پول ها باید جوابگو باشید.

  • ب چرا از لحاظ مالی مستقل نیستید؟

بزرگترین بهانه شما برای اینکه هنوز از لحاظ مالی مستقل نیستید چیست؟ جوان هستم ، پیر شدم، مرد هستم یا زن ، تازه شروع کرده ام، تازه مهاجرت کرده ام و غیره. بهانه شما چیست؟

حال بهانه خود را در نظر بگیرید و ببینید ایا کسی دیگر مشابه این بهانه را داشته و به موفقیت دست یافت است؟

باید بدانید افرادی بوده اند که مشکلات بسیار بزرگتری داشته اند اما به موفقیت دست یافته اند. پس بهانه شما بی اساس است و تنها یک خیال و تصور بیهوده است.

ما دوست نداریم اقرار کنیم که مسئول ناکامی هایمان ، خودمان هستیم ولی باید بدانیم 01 درصد مشکلات ناشی از درون ماست.

6 حس جهت یابی خود را تقویت کنید –

باید بتوانید مسیر موفقیت را به خوبی تشخیص دهید و به سمت ان حرکت کنید. الف در هر مرحله از زندگی مشخص کنید که دقیقا از زندگی چه چیزی می خواهید:

باید کاملا نسبت به هدف خود اگاه باشید و ان را به خوبی به ذهن بسپارید.

ب مشخص کنید برای رسیدن به هدف چه هزینه ای باید بدهید و تصمیم به پراداخت ان – بگیرید:

باید بتوانید از لذت های گذرا عبور کنید و سختی ها را تحمل کنید تا به هدف برسید. یادتان باشید بهانه های واهی نیاورید.

7 از شکست خوردن نترسید –

شما در طول زندگی بارها شکست خورده اید اما هنوز زنده و سالم هستید. این ترس از شکست است که ما را عقب نگه می دارد.

هنری فورد می گوید: شکست در اصل راهی برای شروعی هوشمندانه تر است. چند میلیونر در امریکا پیش از رسیدن به موفقیت به طور میانگین 17 بار شکست خورده بودند. اینها شکست نبوده است بلکه تجربه ای برای باهوش تر شدن بوده است.

در فیلم ” لورنس عربستان” ، یاران لورنس از بیابانی عبور کردند تا به شهری حمله کنند مردم شهر فکر نمی کردند کسی از انجا عبور کند و به همین دلیل شکست خوردند و لورنس پیروز شد .

هر کسی در هر مرحله از زندگی باید از یک بیابان بی اب و علف عبور کند تا به پیروزی برسد. موفقیت در انتهای جاده شکست است. اگر واقعا موفقیتی می خواهید باید سختی های ان را نیز تحمل کنید.

0 برای یادگیری های بلندمدت سرمایه گذاری کنید –

اطلاعات شما به سرعت کهنه می شوند و بنابراین باید بتوانید سطح اطلاعات خود را افزایش دهید. رقبای شما ساکت نمی نشینند و مشغول یادگیری هستند. شما باید بتواند یاد بگیرید.

الف هر روز یک ساعت در روز را در زمینه کاری خود مطالعه کنید –

اولین چیزی که وقتی وارد خانه افراد پولدار و میلیونر می شوید می بینید چیست؟ احتمالا یک کتابخانه. مطالعه دانش شما را بالا می برد و کمک می کند تا در حرفه خود رشد کنید.

ب در هر سمیناری که می توانید شرکت کنید و مدام در حال یادگیری باشید –

ج در ماشین خود به سی دی ها و چیزهای اموزنده گوش کنید –

9 به کار کردن معتاد باشید –

همه میلیونر های خود ساخته ادم های سخت کوشی هستند. انها ساعات زیادی کار می کنند و خسته نمی شوند. اگر اهل تلاش و سختکوشی نیستید پس سهم شما شکست خواهد بود.

الف ساعات کاری خود را بیشتر کنید –

ما به ساعت های کار اداری عادت کرده ایم. افراد معمولی حاضر به کار بیشتر نیستند چون از موفق نشدن می ترسند. اکثر افراد در طول کار مدام با این و ان حرف می زنند، چای می خورند ، به همسر خود زنگ می زنند و سعی می کنند کارها را ارام تر انجام دهند.

نتیجه این خواهد بود که کارهایشان انجام نمی شود و مجبورند اخر هفته فشار کاری بیشتری را تحمل کنند.

کسانی که بیشتر کار کنند در شغل خود موفق تر خواهند بود و سریع تر رشد خواهند کرد .

ب هنگام کار تمام تمرکز خود را روی ان بگذارید –

در ساعت کاری فقط کار کنید. چیزی نخورید، سرتان را در گوشی نکنید ، وبگردی نکنید و فقط بر روی کار تمرکز کنید. مطمئن باشید با این روش در محل کار به سرعت رشد خواهید کرد و شناخته خواهید شد.

10 با افراد مناسب و موفق معاشرت کنید –

الف شبکه ای از دوستان و افراد پرتلاش را ایجاد کنید و برنامه ها و ایده های خود را به – اشتراک بگذارید.

ب مثل عقاب بلندپرواز باشید و از افراد منفی باف دوری کنید. –

از 1 تا 11 به خودتان نمره بدهید. 1 برای زمانی که تمام افراد اطراف شما منفی هستند و 11 برای زمانی که همه انها مثبت هستند. یادتان باشد افراد منفی مانع رشد شما خواهند شد.

11 خودتان را برای عبور از قله ها و دره های زندگی اماده کنید –

زندگی فراز و نشیب زیادی دارید. باید درک کنید که همه پستی ها و بلندی های زندگی موقت هستند. یک روز برنده هستید و یک روز بازنده. موفقیت یعنی دو قدم به جلو و یک قدم به عقب. باید جرئت به عقب امدن را داشته باشید چون این قدم برای اصلاح و جلو رفتن دوباره است.

در بدترین شرایط هم به توانایی های خود شک نکنید.انعطاف پذیر باشید و هرگز ناامید نشوید چون به زودی به جلو حرکت خواهید کرد. حتی اگر همه چیز خود را از دست دادید نیز می توانید دوباره شروع کنید. به خود ایمان داشته باشید.

12 هر فرد سالم پس از هر شکست به سرعت به حالت ایده ال خود – بازمی گردند

در شرایط خوب همه به درستی کار می کنند اما مهم این است که بتوانید در شرایط سخت به سرعت به حالت مناسب و خوش بینانه خود بازگردید. این نشانه سلامت شخصیتی می باشد.

اگر پس از انجام ورزش حتی پس از ده دقیقه به حالت ارامش خود باز نگردید یعنی در سلامتی شما مشکل وجود دارد. این حالت در زمینه های روحی و روانی نیز وجود دارد.

پس از شکست چه مقدار طول می کشد تا دوباره سر پا شوید؟ احساس ناامیدی پس از شکست طبیعی است اما نباید شما را زمینگیر کند.

13 خلاقیت های درونی خود را از بند ازاد کنید –

همه انسان ها دارای خلاقیت و نبوغ هستند اما چه چیزی باعث می شود که شما نابغه نشوید؟ این خودانگاره شما و تصور ذهنی شماست که شما را محدود می کند.

شما یک نابغه بالقوه هستید و فقط باید خود را کشف کنید. این را بدانید خلاقیت و نبوغ جزیی از ذات شماست.

الف با مشکلات درگیر شوید، سوالات مناسب و دقیق از خود بپرسید و اهداف مشخص – داشته باشید

این سه عامل باعث می شود تا خلاقیت شما شکوفاتر شود و راه های خلاقانه تری به ذهن شما برسد.

ب اهداف خود را ارزشیابی کنید –

کاغذی را بردارید. هدف خود را در نظر گرفته و ان را در بالای صفحه به صورت یک سوال بنویسید. حالا برای این سوال 21 جواب بنویسید. برای مثال سوال کنید که چگونه می توانید به درامد بالا رسید و ان را بالای کاغذ بنویسید.

حال 21 جواب برای ان بنویسید و البته جواب ها باید منطبق با زمان حال باشد و نه اینده. در انتها یک جواب را به عنوان هدف در نظر گرفته و اجرا کنید. انجام این کار ذهن شما را خلاق تر خواهد کرد.

14 با قاطعیت تمام مثبت نگر باشید –

خوش بین باشید. 95 درصد احساسات انسان متاثر از نحوه صحبت کردن با خودش است.

اگر با خود مثبت صحبت کنید حس خوب و مناسبی خواهید داشت و اگر به با خود منفی صحبت کنید حس بدی خواهید داشت.

نحوه تفسیر اتفاقات زندگی برای خود بسیار مهم است. هر اتفاقی را به شکل مثبت ان نگاه کنید.

اگر برگه جریمه دریافت کردید بگویید چه بهتر، از این به بعد ارام تر رانندگی می کنم و کمتر خطر می کنم. همیشه به خود بگویید من ادم شادی هستم، من بهترین هستم و دیگر موارد.

15 خود را وقف خدمت به دیگران کنید –

الف همیشه بیشتر از پولی که به شما پرداخت می شود کار کنید. –

ب بیشتر کار کنید و حرفه خود را سکوی پرتاب خود بدانید. بدون توجه به حقوق خود – فعالیت کنید.

16 خودتان را به سرعت عمل و قابل اعتماد بودن مشهور کنید –

این ها از دیگر ویژگی های میلیونرهای خود ساخته است . بدترین شکل استفاده از زمان ان است که برای کارهای غیر ضروری استفاده کنید.

ب همیشه نسبت به زمان احساس اضطرار داشته باشید . همیشه کارهای ضروری را در – اولین فرصت انجام دهید. سریع ان را انجام دهید و ان را پشت گوش نیندازید.

17 بی قید و شرط با خود و دیگران صادق باشید –

درستکاری و صداقت یکی از مهم ترین عوامل موفقیت است. از دروغ بپرهیزید. یادتان باشد چیزی به نام دروغ مصلحتی وجود ندارد. سعی کنید به عنوان فردی راستگو شناخته شوید.

18 با تمام وجود روی یک چیز تمرکز کنید –

باید بتوانید این کار را انجام دهید تا کنترل کار را به دست بگیرید. کارهای زائد را حذف کنید و بر روی کار اصلی خود تمرکز کنید. همیشه به عواقب احتمال کارهای خود فکر کنید.

همیشه و در هر مرحله فقط یک کار را انجام دهید. یکی از ویژگی های افراد موفق این است که تمام تمرکز خود را روی یک کار می گذارند و تا پایان ان سراغ کار دیگری نمی روند.

مهم ترین کار را انتخاب کنید و تمام انرژی خود را روی ان بگذارید تا تمام شود .

19 تصمیم گیرنده باشید –

همه میلیونرهای خودساخته تصمیم گیرنده هستند. باید بتوانید برای موفقیت تصمیم بگیرید. چرا عده ای از افراد از تصمیم گیری می ترسند؟ چون از شکست می ترسند.

افراد موفق به مرور تصمیمات خود را اصلاح کرده اند. برای تصمیم خود وقت بگذارید و ان را خوب بسنجید و سپس خود را برای بازخورد و اصلاح ان اماده کنید.

21 همه کارهای خود را با دو مشخصه جرئت و پشتکار پشتیبانی کنید –

الف جرئت: افراد موفق همیشه جرات و جسارت شروع کار و روبرو با شکست شدن را – دارند. افراد غیر موفق اما همیشه برای شروع بهانه می اورند.

ب پشتکار: پشتکار یعنی توانایی مواجهه با هر نوع مشکل. همه می توانند کار را شروع – کنند اما همه نمی توانند ان را ادامه دهند و مشکلات ناشی از ان را تحمل کنند.

21 یادگیری از باتجربه ها –

این دیگر خیلی واضح است و ویژگی بسیار مهمی می باشد. از تجربیات دیگران استفاده کنید.

22 . انضباط شخصی

شما باید بتوانید خود را مجبور به انجام کاری بکنید بدون انکه دوست را داشته باشید یا نه.

این معنای انضباظ شخصی است و پشتکار شما را بیشتر می کند .

انضباط شخصی ، اعتماد بنفس شما را بالا می برد و به موفقیت شما کمک بسیاری می کند
و مهم ترین ویژگی است که شما باید دارا باشید.


دانلود کتاب ۲۱ ویژگی میلیونرهای خود ساخته


 

دیدگاهتان را بنویسید

کلی کتاب که پولی می فروشن رایگان!

مطمئن هستیم فرهیخته ای چون شما به موضوع زیر علاقه خواهد داشت

کتابخانه رایگان ذهن کوک
مشاهده کتابخانه رایگان
close-link
ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات
کیف پول من