جو روگان (Joseph James Rogan)که اخیرا پادکست های او برای مخاطبان فارسی زبان بسیار محبوب شده توانسته تا به حال با افراد زیادی در یوتیوب مصاحبه کند، او یک هنرپیشه است همچنین در زمینه های ورزشی مثل بدنسازی جوجیتسو، تکواندو فعالیت داشته است، او در آمریکا زندگی می کند و سالهاست که نظم تولید محتوای عالی دارد و اکنون یکی از قوی ترین پادکسترهای دنیاست

دلیل محبوب بودن ویدئو های او این است که در مکالماتش خودش است و سعی می کند تا این فضا را القا کند که مخاطب هم باهاش احساس راحتی کنه و در تمام رده های سنی فعالیت می کند.

او تعداد افراد زیادی را در دنیا جذب محتوای خودش کرده است و تا به اکنون روی زندگی بسیاری تاثیر مثبت داشته است.

اگر یکی از ویدئوهای جو روگان را ببینید متوجه می شوید سادگی او در مکالمات و مدل پادکست های او شما را تا انتهای ویدئو جذب می کند و یکی از دلیل های جذابیت او این است که بدون هیچ محدودیت و سانسوری صحبت می کند و تمام آنها در لحظه است و گاها از پیش تعیین نشده است.

جو روگن کیست؟

او توانست در سال 2022 به عنوان شخصتیت تاثیر گذاراز میان 100 شخصیت برتر باشد (در روزنامه تایم)

قرار داد 250 میلیون دلاری اسپاتیفای با جو روگان

اسپاتیفای با جو روگان قرار داد چندساله ی جدیدی را امضا کرد که از طریق شهرت روگان درآمد خود را افزایش دهد و قرار داد آنها برای توافق از تقسیم درآمد بر اساس فروش تبلیغات می شود، مبلغ این قرار داد 250 میلیون دلار بوده است، و این ویدئو ها را مخصوص اسپاتیفای ضبط کرده است و در یوتیوب قرار ندارد.

جو روگان ثروت میلیون دلاری دارد.

جو روگان و ایلان ماسک

یکی از دلیل های شهرت جو روگان مصاحبه با ایلان ماسک یکی از ثروتمند ترین افراد بوده است.

موفقیت جو روگان
جو روگان

مصاحبه جو روگان با افراد موفق

او تا به حال با افراد موفق و ثروتمند زیادی مصاحبه کرده است از جمله:

  • جک دورسی موسس توییتر
  • جردن پیترسون روانشناس بالینی
  • لکس فریدمن پادکستر
  • مارک زاکر برگ موسس فیسبوک و مالک اینستاگرام
  • اندرو هوبرمن
  • دیوید گاگینز

فیلم هایی که جو روگان بازی کرده است

  1. نگهبان باغ وحش
  2. فیر فاکتور
  3. اینم از پول
  4. اخبار رادیو

یوتیوب جو روگان

جو روگان فعالیت خودش را در زمینه ای زیادی شروع کرد اما از طریق یوتیوب و پاکست هایش به معروفیت زیادی رسیده از طریق اینجا در یوتیوب جو روگان بیش از 16 میلیون و 800 هزار ساب اسکرایب دارد و تا به اکنون 1200 ویدئو در صفحه ی خودش قرار داده است.

یوتیوب جو روگان
جو روگان

راز موفقیت جو روگان

موفقیت او در این است که در هر زمینه ای سعی می کند بهترین خودش باشد و صدش را در آن بگذارد او در زمانی که در این حرفه وارد شد مخاطب آنچنانی نداشت اما تا به اکنون 11 سال است که هر روز روی پادکست های خود و تولید محتوا استمرار داشته و با عشق و علاقه کارش را دنبال می کند و در تمام لحظات کار درست را انجام می دهد.

ارتباط سازی جو روگان و دعوت او از افراد موفق و کسانی که با شبکه سازی ایجاد کرده است یکی از کارهایی بوده است که به خوبی انجام داده است و در کل الگوریتم یوتیوب را به خوبی می داند و تکنیک های ویدئو سئو شده در یوتیوب را به خوبی اجرا کرده است.

همچنین در وب سایت جو روگان محصولاتی مانند تیشرت و کلاه می فروشد و تورهایی برگزار می کند.

مخاطبان جو روگان

به دلیل موضوعات جذاب و خودمونی بودن محتوایش همچنین زمینه های مختلفی که او صحبت می کند مانند سیاست، فلسفه، کمدی، کارآفرینی، توسعه فردی و سرگرمی افراد زیادی به ویدئوهای او علاقه نشان دادند، و تا به اکنون تمام ویدئو هایش روی هم  7 میلیارد ویو داشته است.

بیوگرافی جو روگان

او در 11 اوت 1967 در نیوآرک نیوجرسی در یک خانواده متوسط به دنیا آمد و محل زندگی اش اکنون بل کانیون کالیفرنیا ایالات متحده آمریکاست، وی در دانشگاه ماساچوست بوستون درس خوانده است اما آن را تمام نکرد و در میانه راه به سمت علاقه و کاری که برایش به دنیا آمده بود رفت.

او در زمینه استندآپ کمدی، مفسر ورزشی مجری تلویزیون، بازیگری، ورزشی، و یوتیوب فعالیت کرده است و اکنون از تمام نقطه های زندگی اش استفاده کرده است و آنها را یوتیوب به کار می برد که این همه موفقیت در آن به وجود آمده است.

او فعالیتش را از سال 1988 شروع کرده است.

زمانی که شما کار را به بهترین شکل انجام می دهید نشانه های موفقیت یکی پس از دیگری رخ می دهد زمانی که در سال 2011 او یک پادکست معروف را در یوتیوب ضبط کرد رادیو ماهواره siriusXM آن را در شبکه اش پخش می کند و مورد استقبال زیادی قرار گرفت و بسیاری ویدئو های دیگر او را در یوتیوب مشاهده کردند.

روگن یک پدربزرگ ایرلندی داشت و مادربزرگ او ایتالیایی بو اما متاسفانه مادر و پدر روگن وقتی او 7 سال داشت از هم جدا شدند و از سن هفت سالگی پدر خود را ندیده و با او ارتباطی نداشته است، این اتفاق از قول خودش نقطه تلخ و نقطه قوت او بوده است چون خودش می گوید سعی کرده است که شخصیتی خلاف عملکرد پدرش داشته باشد و با شخصیت و با تلاش باشد و عصبانیت و خشم و تندخویی و بداخلاقی نداشته باشد اما او می گوید من از دوران کودکی شاکی نیستم چون آنجا نقطه ای بود که مرا به این نقطه رسانده است و خودش بر این باور است که این اتفاق برای رشدش لازم بوده است و از چیزی تنفر ندارد و همه را بخشیده است.

او زمانی که 7 سال سن داشت با سانفرانسیسکو مهاجرت می کند و تا سن 11 سالگی آنجاست سپس به گینزول فلوریدا می رود و بعد از آن به ماساچوست و در همانجا بود که در سال 1985 از دبیرستان نیوتن جنوبی فارق الت

 

در ادامه این داستان، روگن در سن 7 سالگی به همراه مادرش به سانفرانسیسکو، کالیفرنیا، مهاجرت کرده است. زمانی که او در حال گذراندن سن 11 سالگی بوده است، همراه مادرش از سانفرانسیسکو به گینزویل، فلوریدا (Gainesville, Florida)، نقل مکان کرده ­اند. به گفته جو روگن، او و مادرش بعدها در نیوتن اوپر فالز، ماساچوست ساکن شدند. در همین مکان بود که او در سال 1985 میلادی از دبیرستان نیوتن جنوبی فارغ التحصیل شد.

نوجوانی او

او زمانی که در دبیرستان بود تصمیم گرفت در لیگ بیسبال شرکت کند و در آن توانست موفقیت هایی کسب کند همچنین بعد از مدتی توجه اش به هنرهای رزمی جلب شد و وارد ورزش های رزمی ژاپنی شد و به گفته ی خودش این هنر توانست به او زندگی کردن و اعتماد به نفس را بیاموزد و همچنین باور متفاوتی نسبت به خودش پیدا کند.

اگر بخواهید هنرهای ژاپنی مثل جودو، جوجیتسو و سامورایی را دنبال کنید فرهنگ عمیق ژاپن را درک خواهید کرد

جو می گوید که در این ورزش ها ابتدا چالش ها را حل می کرد به مهارتی دست پیدا می کرده و به محض عبور از آن باور بهتری نسبت به قبل به خودش پیدا می کرده است، و این احساس قدرت در خودارزشمندی اش تاثیر زیادی داشته است.

جالب است بدانید او در سن 14 سالگی کاراته را شروع می کند و بعد از یک سال وارد دنیای تکواندو می شود و در آن قهرمانی کسب می کند و بعد از مدتی وارد کیک بوکسینگ می شود و در آنجا هم موفقیت هایی کسب می کند.

اما بعد از مدتی از تمرینات سنگین دست می کشد و دنیای رزمی را کنار می گذارد و از ذهنیتی که کسب کرده برای ادامه مسیرش استفاده می کند.

همچنین در میانه مسیر دانشگاه تحصیل را رها می کند و در سن 24 سالگی از بوستون می رود.

او با توجه به رها کردن تحصیل و هنرهای رزمی به استندآپ کمدی علاقه مند می شود و در آن حرفه می درخشد، و اولین استندآپ کمدی مهم اش را در 27 اوت 1988 اجرا می کند.

او در این مسیر برای کسب درآمد شغل های مختلفی داشت و در زمینه های مختلفی فعالیت کرد زمینه هایی مانند تدریس در هنرهای رزمی در دانشگاه بوستون، تحویل روزنامه، رانندگی لیموزین و فعالیت های ساختمانی

نقطه مهم زندگی او زمانی بود که در یک کلوپ کمدی از او خواستند 5 دقیقه اجرا داشته اشد و در آن شب جف ساسمن مدیر استعدادیابی حضور داشت و آن استندآپ کمدی را دید و متوجه استعداد روگان شد و به او پیشنهادی داد و فعالیت روگان شروع شد.

در سال 1990 او به صورت کامل به نیویورک آمد و به عنوان یک کمدین تمام وقت شروع به کار کرد.

بازیگری روگان

جف ساسمن قراداد سه ساله ای را به جو روگن پیشنهاد کرد تا در نقش منفی بازی کند و در ابتدا جو آن را قبول نکرد اما به اصرار این کار را کرد و بازیگری او باعث شد تا پیشنهاد های زیادی بعد از آن فیلم داشته باشد و در نهایت با دیزنی قرارداد ببندد.

اولین بازیگری اصلیش را در یک برنامه کمدی 9 قسمتی انجام داد با عنوان فاکس هاردبال و او در این فیلم نقش فرانک والنته را داشته که یک بازیکن ستاره جوان در بیسبال بود البته قرارداد این فیلم هم عجیب بود و روگان مجبور بود برای 13 سال رایگان روی سیستم صوتی کار کند.

نقش دیگر او در اخباررادیو بود که در سال 1995 و 1999 بود و در این فیلم جو یک برقکار ایستگاه رادیویی بود

خانواده و همسر جو روگان

او در سال 2009 با پیشخدمت سابق کوکتل یعنی جسیکا دیتزل ازدواج کرد و دو دختر دارد.

امیدواریم از این مقاله ای که تیم ذهن کوک برای شما آماده کرد لذت برده باشید اگر می خواهید سبک زندگی انسان های موفق را داشته باشید باید بدانید استمرار در یادگیری و مهارت و عمل به آنها مهمترین ویژگی آنان است که در دوره های ذهن کوک می توانید این کار را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات
کیف پول من