شکرگزاری ثروت و بررسی موارد آن

شکرگزاری ثروت

شکرگزاری ثروت

همانطور که در این ماه با خانواده و دوستانمان جشن می گیریم، بسیاری از ما برای شکرگزاری از داشته هایمان وقت می گذاریم. احساس شکرگزاری برای روحیه خوب است و طبق تحقیقات دانشگاهی، برای نتیجه ما نیز مفید است. دکتر دیوید دستنو، استاد روانشناسی در دانشگاه نورث ایسترن می گوید: «شکرگزاری باعث می شود که برای آینده ارزش بیشتری قائل شویم. “این بر تمایل ذهن ما نسبت به رضایت فوری غلبه می کند. و هر چه بیشتر برای پاداش های آینده مانند بازنشستگی یا پس انداز دانشگاه ارزش قائل شویم، مقاومت در برابر خریدهای فوری آسان تر می شود.” شکرگزاری همچنین ممکن است ما را کمتر مادی گرا کند.نگرشی که با ناامنی، اضطراب و افسردگی مرتبط است. اما البته، در میان چالش‌ها و حواس‌پرتی‌های زندگی، از دست دادن ارتباط با همه چیزهایی که برای ما خوب پیش می‌رود آسان است. برای کمک به بازیابی تمرکز، این استراتژی های ساده را در نظر بگیرید. ممکن است کیف پول شما از شما تشکر کند.در این مقاله قصد داریمشکرگزاری ثروت را بررسی کنیم پس تا انتها همراه ما باشید.

 

 1. تعریف مجدد ثروت

در حالی که ممکن است حساب بانکی شما این باور را داشته باشد که هرگز «ثروتمند» نخواهید شد، اما اعداد تنها راه برای سنجش رفاه نیستند. سلامتی، دوستی‌ها، جاه‌طلبی و حتی دسترسی به فناوری، همگی دارایی‌های ارزشمندی هستند که از یک زندگی پربار پشتیبانی می‌کنند. جولی آن کرنز، نویسنده و اقتصاددان می‌گوید: “من در مورد ثروت صحبت نمی‌کنم، ترجیح می‌دهم از کلمه فراوانی استفاده کنم. این برای من بسیار بزرگ‌تر از پول است. این راهی برای حضور در جهان است که می‌گوید “من هستم”. نمی ترسم، و برای من اشکالی ندارد که سخاوتمند باشم.» و سعی کنید به کلمه R آویزان نشوید: به جای آن، زندگی خود را مرفه یا کامل در نظر بگیرید. همچنین شکرگزاری ثروت هم مهم است

تعریف مجدد ثروت

اشتیاق خود را مهار کنید

شکرگزاری می‌تواند منجر به خریدهای ناگهانی کمتری شود که حساب‌های بانکی ما را از بین می‌برد. در یک نظرسنجی در سال 2016، 54 درصد از آمریکایی‌ها گفتند که 100 دلار یا بیشتر را برای یک هوی و هوس خرج کرده‌اند. 20 درصد دیگر گفتند که حداقل 1000 دلار را به صورت تکانشی خرج کرده اند. شکرگزاری ثروت نیز اهمیت دارد

اشتیاق خود را مهار کنید

 1. برای تشکر وقت بگذارید

دستون دریافت که کسانی که به طور مکرر سپاسگزاری می کنند (مثلاً سه یا چهار بار در هفته) “بهترین توانایی را برای صبور بودن از نظر مالی نشان می دهند.” عادت کنید چند یادداشت را در یک دفترچه شکرگزاری یادداشت کنید و مرتباً از دوستان و خانواده خود شکرگزاری کنید. باید شکرگزاری ثروت را انجام دهید

ذهنیت پول

طبق یک نظرسنجی در سال 2014، حدود نیمی از آمریکایی ها ثروتمند بودن را با داشتن درآمد سالانه خانوار بیش از 200000 دلار برابر می دانند. شکرگزاری ثروت بسیار اهمیت دارد.

ذهنیت پول

 1. ببخش تا بیشتر داشته باشی

وقتی به شخص دیگری کمک می کنید احساسشکرگزاری می کنید. تونی رابینز، استراتژیست زندگی و تجارت، یک بار به من گفت: “بخشش به مغز شما می آموزد که بیش از اندازه کافی است.” کمک به افراد کمتر خوش شانس می تواند راهی عمیق برای یادآوری ثروت واقعی شما باشد.شکرگزاری ثروت مهم است

 

ببخش تا بیشتر داشته باشیکمک های سخاوتمندانه

پول می تواند خوشبختی بخرد – اگر آن را خرج شخص دیگری کنید. یک مطالعه کوچک در سال 2008 نشان داد که دادن حتی 5 دلار می تواند منجر به افزایش رفاه عاطفی شما شود. شکرگزاری ثروت ازا همیت بالایی برخوردار است

دوستانه رفتار کنید

همانطور که رسانه های اجتماعی می توانند سرگرم کننده باشند، ممکن است باعث نارضایتی شوند. همانطور که نویسنده الن روگین می گوید، “به راحتی می توان دید که دیگران چه می کنند و آرزوی آنچه دارند.” کایرنز به دوستانی که پست‌هایشان همیشه باعث می‌شود به ارزش خود شک کنید، توصیه می‌کند که آنها را فالو نکنید. و به یاد داشته باشید که بسیاری از تصاویری که ما نگاه می کنیم، با فیلترهای چاپلوس و برش هنرمندانه شان، حقیقت زندگی مردم را به تصویر نمی کشند.

از آنجایی که زندگی ما بیشتر بر فناوری متمرکز می شود، تشکر از مردم برای هدایایی در رسانه های اجتماعی رایج تر از همیشه است. در حالی که باید تمام تلاش خود را بکنید تا از کسانی که چیزی به شما می دهند تشکر کنید، این پست های رسانه های اجتماعی زیر گزینه قابل قبولی هستند.

 1. از همه کسانی که به من کمک کردند ____ را جشن بگیرم، از شما برای هدایا و پول متفکرانه تشکر می کنم. من قصد دارم این پول نقد را برای ____ بگذارم، و حمایت شما برای من ارزش جهانی دارد.

این پیام برای تشکر از چند نفر به طور همزمان مناسب است. همچنین مودبانه است که هدیه دهنده را در مورد نحوه استفاده از پول او به روز کنید.

 1. از همه کسانی که بعد از _____ به من پول دادند، تشکر می کنم. استفاده خوبی خواهد کرد! دوستی شما برای من همه چیز است.

اگر بعد از یک رویداد یا برای یک هدف خاص به شما پول هدیه داده شده است، این یک پیام عالی است. این به هدیه گیرنده شما یادآوری می کند که به آنها فکر می کنید و برای دوستی آنها ارزش قائل هستید.

 1. برای همه کسانی که به هدف _____ کمک مالی کردند، از شما متشکرم. مهربانی شما بی توجه نیست!

رسانه های اجتماعی یک ابزار محبوب جمع آوری کمک های مالی است. فرقی نمی‌کند برای چیزی که به آن اهمیت می‌دهید یا برای یک هدف محلی پول جمع‌آوری می‌کنید، از همه برای سخاوتشان تشکر کنید.

 1. برای پولی که ____ به من هدیه داده بسیار سپاسگزارم. حمایت شما بسیار مفید است و من نمی توانم به اندازه کافی از شما تشکر کنم.

با نام بردن از فردی که در رسانه های اجتماعی به شما پول داده است، حمایت آنها را به صورت عمومی به اشتراک می گذارید.

 1. از همه هدایای متفکرانه ای که برای ____ دریافت کردم سپاسگزارم. داشتن دوستان و خانواده بسیار حامی بزرگترین نعمت است.

اگر به اشتراک گذاری هدایای فردی یا کمک های نقدی راحت نیستید، یک تشکر ساده مانند پیام بالا کافی است.

 1. باورم نمیشه که این همه آدم فوق العاده تو زندگیم دارم! از همه برای کمک شما در مورد ____ متشکرم. هدایای تو برای من یک دنیا معنا دارد.

با تمرکز بر حمایت دوست خود، اهمیت دوستی خود را بیش از هر چیز برجسته می کنید. همه می خواهند احساس کنند مورد توجه قرار گرفته اند. پس در این جا شکرگزاری ثروت مهم است

دوستانه رفتار کنید

چگونه یک یادداشت تشکر برای پول در کارت بنویسیم

اگر برای تولد یا تعطیلات از شخصی پول دریافت کرده اید، مناسب است در ازای آن یک کارت تشکر ارسال کنید. می‌توانید مجموعه‌ای از کارت‌های تشکر را به صورت آنلاین سفارش دهید تا در این موارد آماده باشید. این آداب هدیه دادن مناسب است و گیرنده کارت مطمئناً از تلاش شما شکرگزاری خواهد کرد.

 1. از هدیه سخاوتمندانه شما بسیار سپاسگزارم. من قصد دارم از آن برای صرفه جویی به سمت ____ استفاده کنم. من از لطف شما خوشحالم!

اگر قصد دارید پول را پس انداز کنید، به گیرنده خود اطلاع دهید. این می تواند کمک کننده باشد که پول او به شما کمک می‌کند تا به یک هدف بلندمدت برسید.

 1. از هدیه شما متشکرم! من واقعاً از اینکه در این روز خاص کنار من هستید سپاسگزارم.

اگر ترجیح می دهید برنامه های خود را برای پول به اشتراک نگذارید، این کاملا قابل قبول است. با این حال، مطمئن شوید که از محبت هدیه دهنده تشکر می کنید و همچنین به این نکته اشاره کنید که آیا در مراسمی به افتخار شما شرکت کرده است یا خیر.

 1. بابت پول تولد متشکرم. من از آن برای سفارش ____ استفاده کردم! خیلی خوب بود که اینطوری با خودم رفتار کنم.

معمول است که از پول یک هدیه تولد برای چیزی برای خود استفاده کنید. اگر این کار را انجام می دهید، به آنها بگویید برای چه چیزی از آن استفاده کرده اید و چرا نور شما را کمی روشن تر کرده است.

 1. با تشکر از کارت هدیه به ____! این مکان مورد علاقه من برای خرید است، و من نمی توانم صبر کنم تا از آن استفاده کنم.

کارت‌های هدیه روشی متداول برای دادن پول هستند، بنابراین این پیام راهی عالی برای نشان دادن برنامه‌هایی برای استفاده از آن است.

 1. پولی که برای من فرستادید بسیار قابل تقدیر است. من نمی توانم به اندازه کافی از شما تشکر کنم که به من فکر می کنید!

گاهی اوقات این فکر است که اهمیت دارد. اجازه دهید هدیه دهنده بداند که از علاقه آنها به شما شکرگزاری می کنید.

 1. بابت پول متشکرم! این یک سورپرایز بسیار خوب هنگام باز کردن کارت بود. من واقعا قدردان آن هستم.

اگر پول غافلگیرکننده بود، به هدیه گیرنده اطلاع دهید که پیدا کردن آن چقدر خاص است.

چگونه یک یادداشت تشکر برای پول فارغ التحصیلی بنویسیم

معمولاً مردم به فارغ التحصیلان اخیر پول هدیه می دهند. این یک راه عالی برای جشن گرفتن یک نقطه عطف بزرگ است، اما مطمئن شوید که از شما تشکر می کنم!

 1. از شما برای هدیه فارغ التحصیلی متفکرانه سپاسگزاریم! من قصد دارم از آن برای ____ استفاده کنم.

وقتی مردم به فارغ‌التحصیلان پول می‌دهند، اغلب می‌خواهند بدانند که به سمت چیز مهمی می‌رود. با این پیام هدیه دهنده خود را به روز کنید.

 1. از حمایت شما بسیار سپاسگزارم. از حضور شما در فارغ التحصیلی من سپاسگزارم!

اگر آن فرد نیز در فارغ التحصیلی شما شرکت کرده است، از او به خاطر وقت گذاشتن برای حضور در آنجا تشکر کنید.

 1. این هدیه قطعا برای آماده شدن برای دانشگاه مفید خواهد بود! با تشکر!

اگر پول صرف پس‌انداز دانشگاه شما می‌شود، به آنها بگویید که این برای شما چه معنایی دارد.

 1. من بسیار سپاسگزارم که به فارغ التحصیلی من سفر کردید. هدیه شما خیلی مهربان بود! متشکرم.

سخاوت همیشه باید پاداش داده شود، پس با این پیام ساده تشکر کنید.

 1. کارت هدیه شما برای آماده شدن برای دانشگاه عالی است. آپارتمان جدید من به چند چیز نیاز داشت، بنابراین این زمان عالی است. خیلی ممنونم!

باز هم، مفید است که به اشتراک بگذارید که قصد دارید از بودجه برای چه چیزی استفاده کنید. اگر یک کارت هدیه به شما هدیه داده شد، به آنها بگویید چگونه آن را خرج می کنید.

 1. از اینکه در سفر جدیدم از من حمایت کردید متشکرم. این خیلی معنی دارد که بدانی برایت مهم است!

فارغ‌التحصیلی تغییر بزرگی را نشان می‌دهد، بنابراین از همه کسانی که در این سفر جدید همراه شما هستند تشکر کنید. پس شما هم با این جملات شکرگزاری ثروت را فراموش نکنید.

نوشتن شکرگزاری برای پول

چگونه یک یادداشت تشکر برای پول مراسم های مختلف مثل عروسی و عزا بنویسیم

اگر در حال برنامه ریزی برای مراسم خاکسپاری هستید، بسیاری از مردم به عنوان تسلیت به شما پول می دهند. این هدیه سخاوتمندانه نه تنها بار مالی را کاهش می دهد، بلکه نشان می دهد که در مواقع ضروری حامیانی دارید. با این پیام ها از شما تشکر کنید.

 1. از توجه شما در این زمان دشوار سپاسگزارم.

گاهی اوقات کمتر، بیشتر است. این عبارت ساده همه جانبه است و برای اکثر انواع مشارکت ها مفید است.

 1. بابت ارسال چنین گل آرایی دوست داشتنی ممنونم. حرکت محبت آمیز شما بسیار قابل تقدیر است.

به جای پول، بسیاری از مهمانان برای نشان دادن حمایت خود، گل های مراسم عزا می فرستند. این یک لطف کوچک است که جای تشکر فراوان دارد.

 1. از اهدای سخاوتمندانه شما به افتخار ____ سپاسگزاریم. دنیا به خاطر افرادی مثل شما جای روشن تری است.

به جای هدیه دادن مستقیم پول، بسیاری از مردم به جای گل درخواست اهدا می کنند. از مهمانان برای کمک های خود با این پیام تشکر کنید.

 1. من نمی توانم به اندازه کافی برای هدیه سخاوتمندانه شما پس از درگذشت ____ تشکر کنم. شما کمک کردید که این روز سخت بسیار کمتر دردناک شود.

هدایای مالی بار یک رویداد بسیار استرس زا را کاهش می دهد. از هدیه دهنده خود تشکر کنید که در زمان نیاز به شما فکر می کند.

 1. حمایت شما برای خانواده من ارزش زیادی داشت. خیلی ممنونم.

همچنین ممکن است از کسی از طرف کل خانواده خود تشکر کنید.

 1. مهربانی شما بزرگترین نعمت است. شما سپاس بی پایان من را دارید

اگر کسی از نظر مالی کمک می کند، با به اشتراک گذاشتن تشکر خود در یک کارت متفکر، به او بگویید که این چه نعمتی است.

چگونه یک یادداشت تشکر برای پول عروسی بنویسیم

در این مقاله، 100 تا از جملات تاکیدی پول را پیدا خواهید کرد که به شما در جذب ثروت، فراوانی مالی و دستیابی به آزادی مالی کمک می کند. پول بخش مهم و تاثیرگذار زندگی است، بنابراین مهم است که با آن رابطه سالم برقرار کنیم.

در اینجا برخی موارد ارائه شده است.

تاییدیه های پولی

تصدیقات تجلی پول

تصدیقات برای ثروت

جملات تاکیدی مثبت یکی از دوست‌داشتنی‌ترین بخش‌های دوره 21 روزه رایگان من برای عشق به خود است. دانش‌آموزان هر روز جلسات صوتی تأییدیه‌های هدایت‌شده را از موضوعاتی مانند اعتماد به نفس، پذیرش خود، ارزش‌گذاری و غیره تجربه می‌کنند.

چگونه یک یادداشت تشکر برای پول مراسم های مختلف مثل عروسی و عزا بنویسیم

جملات تاکیدی در شکرگزاری ثروت:

هیچ محدودیتی برای آنچه می توانم و خواهم داشت وجود ندارد.

من لایق ثروتی هستم که آرزو دارم.

من از نظر مالی آزاد هستم.

    من به خاطرپولی که دارم سپاسگزارم.

    من آهنربای پول هستم.

ثروت و فراوانی به سوی من جاری می شود.

پول از راه های مورد انتظار و غیرمنتظره به من می رسد.

من آماده دریافت پول هستم.

من به راحتی و بدون زحمت پول جذب می کنم.

من لایق موفقیت مالی هستم.

من یک مدیر مالی عالی هستم.

من فقط برای چیزهایی که دوست دارم پول خرج می کنم.

من با پولم سخاوتمند هستم.

من یک هدیه دهنده و یک گیرنده عالی هستم.

پول به سمت من کشیده می شود.

من لایق کسب درآمد بیشتر هستم.

هر چیزی را که لمس می کنم تبدیل به طلا می شود.

من به پول مثبت فکر می کنم.

پول آشکارا وارد زندگی من می شود.

من همه بلوک ها را رها می کنم و اجازه می دهم ثروت به داخل جریان یابد.

من با خوشحالی در زندگیم پول جذب می کنم.

من همیشه پول کافی دارم.

پول برای من فراوان است.

من به راحتی و بدون زحمت پول جذب می کنم.

من معتقدم پول کافی برای همه وجود دارد.

من صاحب ثروتم هستم.

من می توانم پول زیادی را اداره کنم.

پول تاثیر مثبتی بر زندگی من و دیگران می گذارد.

من با داشتن پول زیاد در آرامش هستم.

من به راحتی می توانم موفقیت های عظیم را تحمل کنم.

من با پولم دنیا را تغییر می دهم.

من با انجام کاری که دوست دارم ثروتمند می شوم.

کیهان همیشه در خدمت منافع من خواهد بود.

من برای تمام پولی که الان دارم سپاسگزارم.

من طرز فکر پولی مثبتی دارم.

جذب پول به راحتی به من می رسد.

ظرفیت من برای نگهداری و رشد پول هر روز بیشتر می شود.

من تمام مقاومت ها را برای جذب پول آزاد می کنم.

من از اینکه می توانم پولم را به اقتصاد کمک کنم سپاسگزارم.

من بدهی ندارم زیرا پول دائماً وارد زندگی من می شود.

من آماده دریافت پول در زندگی ام هستم.

هر چه بیشتر روی شادی تمرکز کنم، پول بیشتری به دست خواهم آورد.

پول به روش های مورد انتظار و غیرمنتظره به سمت من جریان می یابد.

وضعیت مالی من فراتر از هر چیزی که تصورش را می کردم بهتر می شود.

من قدرت جذب ثروت و پول را به زندگی خود دارم.

تصدیقات تجلی پول

من می دانم که هر کسی می تواند ثروتمند باشد، از جمله من.

من پول غیر منتظره را می پذیرم و دریافت می کنم.

من در برابر تمام ثروتی که زندگی به من ارائه می دهد، باز هستم و پذیرا هستم.

من راه های جدید درآمد را می پذیرم.

من از یک منبع نامحدود درآمد و ثروت در زندگی ام استقبال می کنم.

من تمام انرژی منفی را روی پول آزاد می کنم.

هر روز پول و ثروت را انتخاب می کنم.

تمام پولی که دارم برایم شادی می آورد.

من لایق یک زندگی ثروتمند هستم.

من عاشق زندگی سرشار و مثبتم هستم.

هر چه بیشتر می دهم، بیشتر دریافت می کنم.

من از کائنات برای پولی که به سمت من سرازیر می شود تشکر می کنم.

من رونق، پول و ثروت را می تابانم.

اگر دیگران می توانند ثروتمند باشند، من هم می توانم ثروتمند باشم.

امروز، مهم نیست که کجا هستم، روی چیزی که می خواهم ببینم تمرکز می کنم.

تمام منابعی که نیاز دارم در درون من هستند.

من فراوان، ثروتمند، ثروتمند، شایسته، شایسته هستم.

من زندگی ام را دوست دارم و همه چیزهایی را که برایم فراهم می کند.

فراوانی در اطراف من است، در هر کاری که انجام می دهم.

وضعیت مالی من فراتر از رویاهایم بهبود می یابد.

پول به من کمک می کند آزادی را تجربه کنم.

من و پول می توانیم در هماهنگی با هم زندگی کنیم.

پول دوست من است.

من پول زیادی را به زندگی خود جذب می کنم.

پول نوکر من است.

تصدیقات برای ثروت

من صاحب ثروتم هستم.

من می توانم پول زیادی را اداره کنم.

من با داشتن پول زیاد در آرامش هستم.

من می توانم موفقیت های عظیم را با مهربانی تحمل کنم.

پول فرصت ها و تجربیات زندگی من را گسترش می دهد.

پول تاثیر مثبتی در زندگی من ایجاد می کند.

من لایق ثروت مالی هستم.

برای من امن است که ثروتمند باشم.

پولدار شدن برای من بی خطر است.

درآمد من فراتر از انتظارم است.

من می توانم با اطمینان مقدار زیادی پول را اداره کنم.

برای من پول زیادی در دنیا وجود دارد.

در اطراف من پولی برای مطالبه وجود دارد.

من در حال ایجاد آینده ای سرشار برای خود و خانواده ام هستم.

برای من امن است که نان آور خانه باشم.

من از عرضه جهانی پول بهره برده ام.

کسب درآمد بیشتر از نیازم برای من بی خطر است.

پس انداز برای من امن است.

من به راحتی به اهداف مالی خود می رسم.

امنیت مالی برای من امن است.

من پولم را کنترل می کنم.

درآمد من به سرعت در حال افزایش است.

من پول را دوست دارم و پول مرا دوست دارد.

من ارزش این را دارم که بیشتر از همیشه پول در بیاورم.

کسب درآمد بیشتر از هر کسی که می شناسم برای من امن است.

من همه چیزهایی که برای موفقیت نیاز دارم را دارم.

من بر زندگی مالی خود مسلط هستم.

من لایق ثروت فراوان هستم.

لذت بردن از پول برای من بی خطر است.

پول به من اجازه می دهد تا زندگی ای را داشته باشم که دوستش دارم.

تمامی این موارد در شکرگزاری ثروت تاثیر گذار هستند.

نتیجه گیری

در این مقاله ما شکرگزاری ثروت را بررسی کردیم و جزییاتش را نیز مورد بررسی قرار دادیم. مهمترین مورد در خصوص شکرگزاری ثروت این است که ما از این طریق انگیزه لازم برای رسیدن به ثروت را پیدا می کنیم.

1 دیدگاه برای “شکرگزاری ثروت و بررسی موارد آن

 1. اشتراک‌ها: کوین

دیدگاهتان را بنویسید

ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات
کیف پول من