کلیپ فوق انگیزشی

کلیپ انگیزشی فوق انگیزشی

از مجموعه انگیزشی های سایت ذهن کوک این کلیپ فوق العاده تقدیم تان

کلیپ فوق انگیزشی

کار کن منظورم اینه که هفته ای هشتاد ساعت کار کن، هشتاد تا صد ساعت کار کن همین

مهمه همه این کارا، شانس موفق شدن رو بالا میبره منظورم اینه که اگه بقیه چهل ساعت در هفته کار می کنن، و تو صد ساعت در هفته کار می کنی

حتی اگه، همون کار رو انجام بدی، چهار ماه طول میکشه که اون چیزی که اون ها تو یک سال بدست میارن رو بدست بیاری،

تهدید اصلی که اون هایی رو که با افراد موفق کار می کنن موفق مالی، ورزشکاران، سیاست مداران اونم اشتیاقه می دونی چی می گم

من تو می دونیم که، هوش یک ابزار خیلی خوبه ولی خیلی از آدم های باهوش هستن که، دخل و خرجشون با هم نمیخونه

و وقتی که آدمی رو پیدا می کنی که، اون اشتیاق رو داره، اشتیاقی که از بین نمیره اشتیاقی که بیشتر باشی، بیشتر انجام بدی، بیشتر بدی اون اشتیاقی که اصلاً تموم نمیشه این جوریه که تو، آدم هایی رو پیدا می کنی که تو کاری که انجام میدن بهترین هستن، فکر می کنم همه این اشتیاق رو دارن

ولی برای خیلی از اون ها این اشتیاق خوابه، چون میترسن می ترسن من مشتاق می شم، تلاش می کنم و بعد شکست می خورم m این تو طبیعت انسان است که از خودش در برابر، ترس ها محافظت کنه اونم با پایین‌آوردن انتظاراتش ولی یاد گرفتم که، اونی رو به دست میارین که طاقتش رو دارین.

اون چیزی که تو زندگی طاقتش رو داری بدست میاری دیر یا زود به این نقطه میرسیم که، دیگه تموم شد تو این راه دیگه نمیرم.

اینطور صحبت نمی کنم این جوری زندگی نمی کنم دیگه تو این رابطه نمی مونم، این رو تغییر می دم و وقتی مردم این کارو می کنن نقطه شروع رسیدن به موفقیت است، یک دیدگاه متفاوت برای خودم ایجاد کنم بعضی از شماها، دارین این کار رو می کنین میگم الان وقتشه که خودتون را با، کلمات مثبت غوطه ور کنید

اومدن به سمینارها رفتن در جلسات، شرکت در تماس ها تا اینکه خودت رو یک آدمی کنی که برای بیرون کشیدن، فکرهای منفی از ذهن نمی ایسته فکرهای منفی که علت اصلی اینه که بیشتر مردم، تو زندگی گیر کردن برای این که برای شکست داوطلب شدن.

یکی گفت که خیلی از آدم ها، در بیست و پنج سالگی میمیرن و تا شصت و پنج سالگی خاک نمی شن چون، کلی آشغال تو ذهنشون دارن شما این جا هستین چون، دید روشنی از اون چیزی که می خواین و اونجایی که میرین دارین برو خودتون کف بزنین، انرژی تون را بالا ببرین آره بیشتر میخوای بیشتر میخوای.

تو متفاوتی تو از بقیه متفاوتی نگران نباش اگه بقیه نمی فهمن، تلاش نکن که بقیه رو قانع کنی که این کار رو انجام بدن اونی که به زور متقاعد شده هنوز همون عقیده رو داره، تو مثل بقیه نیستی تو می تونی بری بیرون و، کبوتر ها رو ببینی ولی اگه دنبال عقاب میگردی زمان میبره.

تو متفاوتی اون‌ بالا تنهایی چند تا از شما ها می دونین که اون بالا تنهایی هم هست دستتون رو ببرین بالا، اون بالا تنهایی است ولی بهتر می خوری من دارم رو میگم، راز اینه که بعضی وقت ها نباید فکر کنی مثلا وقتی از خواب بیدار میشی.

فکر نکن فقط از رخت خواب بلند شو برو دوچرخه‌ سواری برو بدو، برو باشگاه چون باید اینجوری باشه بعد یک چیزی بخون، یک چیزی رو یاد بگیر اصلاً فکر نکن اما بقیه زمان‌ ها، باید واقعا فکر کنی و خلاق باشی.

باید ذهنیت روشنی از اونجایی که می خوای بری و اونی که می خوای بدست بیاری داشته باشی و من همیشه اینجوری بوده و همیشه به، این باور داشتم به پول درآوردن هم باور دارم تا بتونی کاری با اون پول ها کنی، سرمایه گذاری کنی خانواده تشکیل بدی بچه دار شی و از این چیز ها.

همچنین برای خیریه من موسسه شوارتزنگر رو دارم، ما باید پول در بیاریم تا بتونیم این موسسه رو پشتیبانی کنیم ما یک سازمان داریم برای محیط زیست داریم.

هر سازمانی خوبه ولی اگه پول در نیاری، نمیتونی هیچی درست کنی به خاطر همین مهمه اگه یک سازمان محیطی، یا برنامه های بعد مدرسه است برای سراسر کشور، میلیون‌ها دلار در سال درآمدشون هست

یا اینکه فقط، خوب زندگی کنی و بوگاتی سوار بشی، می دونی این چیزها پول میخواد تا از این کارها کرد (هم برای خیریه هم برای زندگی خودت)، به خاطر همین باور دارم که باید پول در آورد و خوب زندگی کرد،

دیدگاهتان را بنویسید

کلی کتاب که پولی می فروشن رایگان!

مطمئن هستیم فرهیخته ای چون شما به موضوع زیر علاقه خواهد داشت

کتابخانه رایگان ذهن کوک
مشاهده کتابخانه رایگان
close-link
ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
خانه
حساب کاربری من
0
سبد خرید
تمام محصولات
کیف پول من