ما در تیم ذهن کوک برآن شدیم که از برترین استاد کوچینگ در ایران که اساتید زیادی زیر نظر ایشان به رشد و بالندگی رسیدند استفاده کنیم

استاد معین شیرازی
خواننده،گوینده،دوبلور و استاد آواز ایرانی و موسیقی لایت کلاسیک و پاپ هستند.
در رشته ی داروسازی،حقوق، ادبیات، فلسفه و منطق و روانشناسی مثبت گرا تحصیل کرده و‌شاغل به تحصیل هستند.

استاد امسال ایران تشریف دارند و این توفیق رو داشتیم که از استاد برای توسعه عزیزانی که می خواهند در زمینه های مختلف رشد انفجاری داشته باشند بهره ببریم.
ایشان در زمینه کوچینگ سالهاست که فعالیت دارند و اساتید بزرگ موفقیت زیر نظر ایشون به درجات بالایی رسیدند که از معرفی آن ها به دلایلی از جمله رعایت جایگاه و حفظ حریم شخصی معذرویم.

کوچینگ های استاد در زمینه های مختلفی از جمله موفقیت در کسب و کار،منتهای کارآمدی و‌رشد توسعه فردی،قهرمانی ورزشی،کنکور های علمی از کنکور دبیرستان تا تخصص رشته های پزشکی و غیره بوده است.

در زمینه های تحصیلی مثل کنکور و دکترا اساتید خبره ای زیر نظر ایشون بودند و هستند.

در بخش کسب و کار افراد زیادی در زمینه های مختلف مثل پزشکی و تجارت از کوچ ایشون استفاده کردند و در زمینه ورزش های قهرمانی و‌ رزمی هم‌ شاگردان ایشان در آینده(به دلیل سرمایه گزاری ایشان در سنین پایه)اتفاقات درخشانی را رقم خواهند زد.

اگر قصد رشد انفجاری دارید (در هر زمینه ای که بخواهید) کوچینگ و داشتن یک استاد شخصی که کنارتان باشد و متناسب با شما برنامه ها را ارائه کند و شما را تا رسیدن به هدف پوش کند به شما توصیه می شود.

 

درخواست مربی شخصی